למידע השאירו פרטים
  אירועי חנוכה
  חגים
  פסטיבלים
  נבחרת החלומות - מותגים
  אגדות וסיפורים
  בריאות
  איכות הסביבה
  זהירות בדרכים
  מוזיקה וריקודים
  מסביב לעולם
  הצגות על בעלי חיים
  הצגות לקטנטנים
  פנטזיה וקסמים
  בלשות ומדע
  מעשים טובים
  מהמסורת היהודית
  דמויות שטח
  הפעלות
  סדנאות יצירה
  סדנאות יצירה חכמות
  משחקייה ובועות סבון
  ימי הולדת
  סיפור התיאטרון
  השכרת תלבושות רקעים ובובות
  מבין לקוחותינו
  חגי תשרי
  טו בשבט
  יום המשפחה
  פורים
  אביב ופסח
  יום העצמאות
  ל"ג בעומר
  יום ירושלים
  חג השבועות
 

חגיגת ט"ו בשבט עם עתיד בהיר 

לכבוד חג הטבע ויום ההולדת לאילנות, ט"ו בשבט, אנו מציעים מגוון פעילויות יפות ומעשירות:

הצגות בנושאי טבע ואיכות הסביבה:

סיפורו של האילן הקסום

מה עושים כאשר כל הפרחים והפירות נעלמים לפתע מהגינה? רק העץ בעל כוחות הקסם יוכל לעזור, אבל כדי לשכנע את העץ, על כולם בסביבה להוכיח לו שהם יודעים להיות חברים טובים ועוזרים. 


הפח הכי מוצלח

פחי, הפח הכתום, מתכונן לפחיאדה, תחרות הפחים הגדולה, שבה מקבלים את מדליית "הפח הכי מוצלח". אך לשם כך עליו לדעת בדיוק אלו פריטי פסולת זורקים לאיזה פח... מכיוון שהוא פח צעיר שלא סיים את לימודיו בבית הספר לפחים, פחי מתקשה במשימה. לעזרתו מגיעים חברים חדשים: תול החתול, גברי העכבר וגם שוף הינשוף בעל הספר החכם, שעוזרים לו במשימה. כמובן, יחד עם הילדים. כולם יחד לומדים מהי הפרדה במקור, שעוזרת לסביבה להיות בריאה יותר.
 יום הולדת לעץ הנדיב  
ליטל, הגננת הכי מגניבה בגן, יוצאת עם הילדים להרפתקה בעקבות הסיפור "העץ הנדיב", אבל בסוף הילדים מחליטים שכעת מגיע לעץ שיחגגו לו יום הולדת שמח ומלא אהבה והפתעות.


 


"תותי מארץ התותים" 
כתבה והלחינה מאיה בהיר


תותי היא ילדה מתוקה שאוהבת מאוד תותים. חלומה הגדול הוא להגיע בזמן לארץ התותים, כדי להספיק לנשף "תות המלכות", וכמובן לפגוש את מלך תות המפורסם. אך הדרך לשם אינה קלה. כדי להצליח במשימה עליה לבצע משימות שונות, כמו למשל לשחק "קלאס תות", ולעבור דרך סיפורים הקשורים לתותי, ביניהם "האריה שאהב תות" ו"שמוליקיפוד". האם תצליח לבצע את המשימות ולהגיע לארץ התותים במועד?לצפייה בסרטון מההצגה הקליקו כאן


עמי ותמי בארץ הפירות היבשים

עמי תמי יצאו לטייל ביער לאסוף תותים לקראת מסיבת ט"ו בשבט הגדולה. אך מכשפת היער כישפה אותם ולקחה אותם לביתה מלא הממתקים, שם הכריחה אותם לאכול כל היום ממתקים במקום תותים ופירות יבשים. עמי הצליח לברוח מהמכשפה, אך תמי עדיין נותרה שם. עמי האמיץ, בעזרת הילדים, כמובן, יוצא למשימה חשובה: לשחרר את תמי, כדי שלא תצטרך לאכול כל כך הרבה ממתקים, אלא את הפירות היבשים של מסיבת ט"ו בשבט הגדולה
 


שלגייה ועץ תפוחי האושר 

סיפורה של שלגייה, שעוזרת לגמדים ממדינת הגמדים למצוא את תפוח האושר, שנפל ונעלם מעץ תפוחי האושר. בדרך היא פוגשת חברים חדשים, שגם הם זקוקים לעזרה משלגייה טובת הלב. 


הגינה של שובב הכלבלב

שובב הכלבלב אוהב מאוד את הגינה שלו. הוא מטפח אותה וגם שר לה שירים... אך יום אחד מגיעה לגינה מושית החיפושית, שגם כן רוצה לשחק בגינה. האם שובב הכלבלב יסכים לארח אורחים חדשים בגינה שלו? 


הפרחים של מלכת הגן
סיפורו הריחני של האף הכי גדול בעולם, שיוצא לשפוט בתחרות הפרחים העולמית, אבל בדרך מצטנן ומתעטש... האם יצליח לעמוד במשימה? איך תשפיע על העניין מלכת גן הפרחים?


 


ורד ויסמין בארץ השירים
ברי הבובה נעזרת בחבריה הטובים, וביניהם פרחי הוורד והיסמין, כדי לגלות מי הוא הזמר הטוב ביותר בארץ השירים. הוורד והיסמין מתגייסות למשימה החשובה ועימן גם חברים נוספים מעולמה של ברי הבובה החביבה.


 


חגיגת ט"ו בשבט בסלט 
סיפור על בצלאל, הבצל החביב, שרוצה לחגוג את ט"ו בשבט עם שאר הירקות בקערת הסלט, אבל זה לא כל כך פשוט... מכיוון שלא כל הירקות שמחים לקראתו, מי בגלל ריחו, מי בגלל טעמו ומי משום שהוא גורם לו לבכות. אך הכול משתנה, כאשר לפתע מבקרת בקערת הסלט תולי התולעת...
 


מעשה בצימוק ובתפוח
הצגה חגיגית ומקסימה. האם לכבוד ט"ו בשבט גם התפוח האדום יכול להפוך לפרי יבש כמו הצימוק? התפוח האדום והסקרן מנסה לגלות את התשובה וזוכה להפתעה מרגשת. 


הקסם הירוק
האם יצליח עדי לעשות את הקסם המיוחד, שיגרום לצמחים בעציץ האהוב עליו לפרוח ביום הולדתו, כדי שיוכל לחגוג יחד איתם יום הולדת בט"ו בשבט?


 


פרחים בצבעים 
הצגה מרגשת על צייר קצת מבולבל, שצריך לצייר פרחים לתערוכת הפרחים בין-לאומית, אך מה יעשה כשהוא מגלה שהצבעים ברחו ממנו באישון לילה? האם יצליח לסיים בזמן את הציורים לתערוכת הפרחים? האם ישנה את דרכיו ויבין שעליו להתייחס אחרת לאלה שעוזרים לו? 


הצגות אקולוגיות

פח ירוק פח חום – מהפך בפח 
סיפורם של ירוקת, הפח הירוק, ונחום פחום, הפח החום, שעייפים מאוד אחרי ארוחת הערב של משפחת ישראלי. המון זבל מגיע אחרי הארוחה. מהו הפח הנכון עבור רינה חומוסינה, קופסת החומוס? וקופסת השוקולד? והבצל? כאשר ניק הנקניק מסרב ללכת לפח הנכון, מגיע זבוביק זבוב הזבל כדי לעזור לפחים לפתור את הבעיה באופן יצירתי. הצגה מצחיקה ומקורית בנושא החשוב של "הפרדה במקור", הכוללת שירים והפעלות של הילדים, שלומדים על טיפול נכון בפסולת. פרדי הצפרדע והדייגים
בהשראת ספרו של זיגמונט פרנקל – סיפורו של פרדי הצפרדע, שיוצא לחפש לו בית חדש לאחר שבנו בניינים גבוהים על הביצה שלו, בדרך מגלה את האגם על אוצרותיו הייחודיים ומציל את ידידיו הדגים מחכותיהם של הדייגים הרעבים. 
 


הפעלות טבע ואיכות סביבה:
האוצר של פיית היער
כל עצי היער מתרגשים לקראת בואה של פיית היער, כי רק היא יכולה לעזור להם למצוא את האוצר שהוחבא ביער. הפיה עומדת במשימה בהצלחה, אבל רק בזכות הילדים שעוזרים לה לאורך כל הדרך.

עמי ותמי בארץ הפירות היבשים 
תמי הצליחה לברוח מהמכשפה, אך אחיה עמי עדיין נותר שם. תמי רוצה מאוד לשחרר את עמי אחיה האהוב מידי המכשפה, כדי שיוכל לבוא ולחגוג איתה את ט"ו בשבט באוהל פיות היער החגיגי, אך כדי להצליח בכך על הילדים לעמוד בהצלחה במשימות שונות שתמי תבקש מהם לעשות.

משחקי יער עם מאיו 
מאיו, ביצת ההפתעה, מגיע כדי לשחק עם הילדים במשחקי היער השונים, ומביא איתו, כמובן, המון פרסים והפתעות. הפעלה לשני משתתפים.
"חגיגה בג'ונגל" – תחרות, משחקים ופעילויות בהשראת חיות היער.

הפעלת איכות סביבה:
באולינג עם בקבוקי מים, ריקוד עם בקבוקים ממוחזרים,  משחקי ספוגים ועוד.


 


סדנאות יצירה:פרחים ססגוניים מחימר
כתר פרחים
הכנת מגנטים למקרר עם פרחים, ירקות ופירות
סלסלת ט"ו בשבט בתלת-מימד
הכנת פרחים, פירות וירקות מבצק סוכר מתוק וצבעוני
בובות מחומרים בשימוש חוזר
שפן ואריה מחומרים בשימוש חוזר
תמונות חול מרהיבות
עבודות פיסול בחימר במגוון נושאים, המשלבות חומרים בשימוש חוזר
.

חזור למעלה | מפת אתר | הוסף למועדפים | עיצוב אתריםעיצוב אתרים  קישורים
"עתיד בהיר" הצגות תיאטרון והפעלות לילדים . רח' בר-לב 110 תל-אביב טל. 7302131 - 03 נייד: 4697746 - 054 פקס: 7302281 - 03
לייבסיטי - בניית אתרים