למידע השאירו פרטים
  יום המשפחה
  טו בשבט
  הצגות חדשות
  אביבה המדוזה הוורודה
  חגים
  פסטיבלים
  נבחרת החלומות - מותגים
  אגדות וסיפורים
  בריאות
  איכות הסביבה
  זהירות בדרכים
  מוזיקה וריקודים
  מסביב לעולם
  הצגות על בעלי חיים
  הצגות לקטנטנים
  פנטזיה וקסמים
  בלשות ומדע
  מעשים טובים
  מהמסורת היהודית
  דמויות שטח
  הפעלות
  סדנאות יצירה
  סדנאות יצירה חכמות
  משחקייה ובועות סבון
  ימי הולדת
  סיפור התיאטרון
  השכרת תלבושות רקעים ובובות
  מבין לקוחותינו
  חגי תשרי
  פורים
  אביב ופסח
  יום העצמאות
  ל"ג בעומר
  יום ירושלים
  חג השבועות
 

הצגות חדשות
 

חד קרן והנסיכה קרן אור! 

קרן אור היא נסיכה מקסימה, ויש לה שני חברים הכי טובים בעולם: חד קרן וספר האגדות הפלאי, שבין דפיו מסתתרים אגדות וסודות כמוסים... למשל, איך לרפא בעיות. כאשר מכשף הטירה, בעל הקרן האחת, מגלה שהקרן שלו חולה ורק הסוד שבספר האגדות יכול לגלות את התרופה, הוא גונב את ספר האגדות של הנסיכה... האם יגלה את הסוד? האם הנסיכה תציל את הספר מידיו של המכשף? האם חד קרן יסכים לעזור?  


אוטו גלידה

אוטו הגלידה של אדון גלידון, אמן הגלידה הבין-לאומי, הגיע לשכונה. הילדים מתרגשים מאוד. אדון גלידון מספר להם על ההמצאה החדשנית שלו: אריק הארטיק, שטעמו סודי ביותר, אך לפתע מגלה שאריק הארטיק הסודי נעלם... אדון גלידון עצוב מאוד. הוא יוצא למסע חיפושים נרחב, בעזרת הילדים, ובדרך מגלה למה נעלם אריק הארטיק ואיך קשורים לזה אלון הטילון ורקפת גלידת קצפת. 


 


בוקי ובקבוקי
בוקי הבקבוק מחכה לחבריו בקבוקי וחגית הפחית, שהבטיחו להגיע למסיבת יום ההולדת שלו, אך הם לא מגיעים. שוף הינשוף החכם מספר לבוקי שהם הלכו למיחזור, ושם מתכננים עבורו את מסיבת יום ההולדת הממוחזרת הגדולה... בוקי רוצה מאוד להגיע למסיבה, אבל אינו יודע את הדרך לשם. לעזרתו מגיעים ציפורה ציפור היער שמתעופפת ויודעת הכול, קפיצי הצפרדע שמלמד אותו לקפוץ מהר ביער כדי להגיע בזמן למסיבה ושרשרת הבקבוקים שמראה לו את הדרך הכי קצרה להגיע.
כאשר בוקי מגיע למיחזור, הוא זוכה לקבל בנוסף לשירים, לריקודים ולעוגת יום ההולדת גם מתנות ממוחזרות. הוא כל כך שמח ובעצמו מוכן ללכת למיחזור כדי להיות שוב צעיר ומחודש

חזור למעלה | מפת אתר | הוסף למועדפים | עיצוב אתריםעיצוב אתרים  קישורים
"עתיד בהיר" הצגות תיאטרון והפעלות לילדים . רח' בר-לב 110 תל-אביב טל. 7302131 - 03 נייד: 4697746 - 054 פקס: 7302281 - 03
לייבסיטי - בניית אתרים