למידע השאירו פרטים
  אביב ופסח
  הצגות חדשות
  אביבא המדוזה הוורודה
  חגים
  פסטיבלים
  נבחרת החלומות - מותגים
  אגדות וסיפורים
  בריאות
  איכות הסביבה
  זהירות בדרכים
  מוזיקה וריקודים
  מסביב לעולם
  הצגות על בעלי חיים
  הצגות לקטנטנים
  פנטזיה וקסמים
  בלשות ומדע
  מעשים טובים
  מהמסורת היהודית
  דמויות שטח
  הפעלות
  סדנאות יצירה
  סדנאות יצירה חכמות
  משחקייה ובועות סבון
  ימי הולדת
  סיפור התיאטרון
  השכרת תלבושות רקעים ובובות
  מבין לקוחותינו
  חגי תשרי
  פורים
  יום העצמאות
  ל"ג בעומר
  יום ירושלים
  חג השבועות
 

הצגות וסדנאות יצירה לחגי תשרי

תפוח נתתי לנורית
דני רוצה לכתוב שיר לנורית, הילדה הכי יפה בגן, אך מתבייש לספר לה על כך. במקום שיר, הוא נותן לה פרח, וגם תפוח... עד שיהיה לו האומץ לכתוב את השיר. האם תאהב נורית את הפרח? האם תקבל את השיר? האם תהיה חברה שלו?


 תפוח האושר של שלגייה
סיפורו של תפוח האושר, שנעלם ממדינת הגמדים, ומי אם לא שלגייה המקסימה יצאה למסע חיפושים אחרי התפוח המיוחד, שרק אם תצליח למצוא אותו יחזור האושר לשכון במדינת הגמדים החמודים.

 


מעשה בתפוח
מעשה בתפוח אדום שנפל מהעץ בחצר. התפוח מגלה שאחיו התאום התגלגל לאחד החגים ונעלם. כדי למצוא אותו הוא מבקר בחגי תשרי, כי כידוע התפוח אהוב מאוד בחגים אלה, אך מגלה שהתפוח מקובל וחשוב גם בחגים האחרים. נחשו באיזה חג הוא מוצא את אחיו....


 

 


חגיגת ראש השנה של ישראלה
חגיגה גדולה לכבוד השנה החדשה עם פיה מקסימה, שירים יפים ומקוריים והרבה שמחה. הפיה ישראלה מגיעה מכוכב הפיות למסיבת ראש השנה ומגלה הרבה הפתעות...

  


נשף השנה החדשה של תותי ומלך תות 
בואו לחגוג עם תותי, נערת התותים, ועם מלך תות את הנשף החגיגי, אליו מגיעים גם גיבורים מספרי הילדים האהובים: האריה שאהב תות, שמוליקיפוד ועוד.
 

 


החבר החדש של הדרקונית
מימי, הדרקונית הוורודה, חייבת להספיק למצוא חבר אמיתי לקראת השנה החדשה, כדי להציל את תושבי ארץ דרקוניה מהכישוף הנורא.... האם תצליח במשימה? ומה אומר על כך הנסיך יפה התואר? האם יזמין אותה לרקוד איתו בנשף ראש השנה החגיגי?  
 


משאלה לשנה החדשה

קוסם המשאלות נעלם רגע לפני הגשמת המשאלה החשובה ביותר לשנה החדשה. על הילדים לגלות מהי אותה משאלה מסתורית, ולאן נעלם הקוסם המפתיע? ההצגה כוללת גם קסמים, שאותם הילדים עושים עם הקוסם.

 

ביצת הפתעה לראש השנה
מאיו, ביצת ההפתעה, מגיע לבקר ועימו כובעי הקסם הצבעוניים שלו והפתעות לכבוד השנה החדשה. אך לשולה מכשולה יש תוכניות אחרות...


 


מלכת השנה החדשה
סיפור על צעצועים שמחפשים לעצמם מלך או מלכה לקראת השנה החדשה. האם יזכה בכתר ראש השנה צביקה הצב, דוב-דובון, בני השפן, אלון הבלון או אולי ברי, הבובה היפהפייה?


 


נשף השנה החדשה של נסיך החלומות
בארץ חלומיה מתכוננים לחגיגת השנה החדשה, וכולם מצפים לנסיכה החדשה שתגיע להתחתן עם הנסיך חלומי בדיוק בנשף המלכותי. אך הנסיכה נעלמה...


 


 

הפתעה לשנה החדשה
בואו לעזור לבובה ברי ולחברתה הטובה שיר למצוא את הזמר ששר הכי יפה את שירי ראש השנה והחגים


 


מגשים החלומות הטובים
איפה נמצא המלאך שמגשים חלומות לקראת השנה החדשה? עזרו לילדה גילי למצוא אותו כדי שתוכל להגשים משאלה חשובה מאוד...

 


אורחים וריקודים בסוכתה של רונית הרקדנית
רונית הרקדנית מתכוננת למסיבת הריקודים בסוכה שלה, אך לפתע נעלי הריקוד המוזהבות שלה הולכות לאיבוד, ובלעדיהן לא תוכל להתקיים חגיגת הריקודים המתוכננת. התברר לה שהנעליים נמצאות כבר בארץ אחרת. רונית יוצאת למסע חיפושים בארצות אחרות, לומדת את הריקוד האופייני לכל ארץ וכמובן, מזמינה אורח מאוד מיוחד מכל מדינה כדי להיות אושפיזין בסוכה שלה. האם תמצא את הנעליים בזמן כדי לקיים את מסיבת הריקודים כמתוכנן? הצגה מלאת קצב ושמחה, שכוללת ריקודים במגוון סגנונות.


 

 


הסוכה של עמי ותמי

עמי ותמי יצאו לאסוף פרחים ביער לכבוד הסוכה שבנו, אך בדרך פגשו במכשפה שכלאה אותם. לאחר שעמי הצליח להשתחרר הוא זקוק לעזרה כדי לשחרר גם את תמי. יש משימות שונות שתושבי היער יטילו עליו לעשות, ורק אם יעמוד בהן בהצלחה, יוכל לשחרר את אחותו האהובה, ולהגיע בזמן לחגיגה בסוכה. 

 

הסוכה של שובב הכלבלב

שובב הכלבלב הוא מלך הגינה. הוא בנה סוכה  בגינה שלו והופתע לגלות אורחת לא קרואה, שרוצה לבוא לסוכה: מושית החיפושית. יחד הם לומדים איך אפשר להסתדר ואפילו להתחבר, גם כאשר בסוכה נמצאים אורחים כל כך שונים זה מזה. 
 


ענן שחור, עננה לבנה, כדור אדום

סיפור אהבה מרגש ושמיימי, בין ענן שחור וכבד לבין עננה לבנה וקלילה, שמוצאים את הדרך זה אל לבו של זו, על אף ההבדלים והצבעים, ומביאים לעולם את טיפונת האפורה, שגם היא מוצאת לה חבר מכוכב אחר... אדום, שמח וחמים.
הצגה על קבלת השונה והאחר, שמלמדת איך אפשר לחיות יחד, לעזור זה לזה ולנצל את השוני, דווקא בזכות ההבדלים. כי כל אחד הוא אחר, וכל אחד הוא עולם ומלואו...
.
 


 סדנאות יצירה:

דבשית מתוקה 

זר חגיגי לראש או כד פרחים לראש השנה או לסוכהברכה לשנה טובהלסוכות   


 

חזור למעלה | מפת אתר | הוסף למועדפים | עיצוב אתריםעיצוב אתרים  קישורים
"עתיד בהיר" הצגות תיאטרון והפעלות לילדים . רח' בר-לב 110 תל-אביב טל. 7302131 - 03 נייד: 4697746 - 054 פקס: 7302281 - 03
לייבסיטי - בניית אתרים