למידע השאירו פרטים
  פעילויות לקיץ
  חזרה לבית הספר
  חגי תשרי
  פסטיבל גלידה
  70 שנה לישראל
  חודש הספר
  אגדות וסיפורים
  חגים
  פסטיבלים
  נבחרת החלומות - מותגים
  בריאות
  איכות הסביבה
  זהירות בדרכים
  מוזיקה וריקודים
  מסביב לעולם
  הצגות על בעלי חיים
  הצגות לקטנטנים
  פנטזיה וקסמים
  בלשות ומדע
  מעשים טובים
  מהמסורת היהודית
  דמויות שטח
  הפעלות
  סדנאות יצירה
  סדנאות יצירה חכמות
  משחקייה ובועות סבון
  ימי הולדת
  סיפור התיאטרון
  השכרת תלבושות רקעים ובובות
  מבין לקוחותינו
  אביבא המדוזה הוורודה
 

חזרה לבית הספר

 
האחר הוא אני ותזונה נכונה
 
חגיגה בסלט
בצלאל, הבצל החביב, עוזב את הערוגה שלו ומחפש בית חדש, עם שכנים שיאהבו אותו. הוא מגלה קערת סלט שמוצאת חן בעיניו, אך נתקל בירקות-שכנים שלא רוצים אותו בגלל ריחו, בגלל טעמו או משום שהוא גורם להם לבכות... רק לאחר שהוא מציל את הסלט מהתולעת שהגיעה לבקר, שגם אותה לימדו שחשוב לאכול כל יום סלט טרי, הוא זוכה בכבוד ובהערכה בזכות תכונותיו הייחודיות. הצגה לכל המשפחה שמספרת על תכונותיו הבריאותיות של כל ירק, מעודדת לאכול סלט ומעניקה תובנות על קבלת השונה והאחר.  ההצגה מאושרת על ידי סל תרבות עיריית תל-אביב. לבני 3-8, ולכל המשפחה.

לצפייה בסרטון מתוך ההצגה הקליקו כאןסדנאות יצירה:

  • מגנטי בריאות למקרר
  • קערה מחימר

 


 
זהירות בדרכים
 
בדרכים עם קארי וחן
קארי (Cary) הוא אוטו צעיר שעדיין אינו יודע את חוקי הנסיעה בכביש. המפגש שלו עם מר רמזור חמור הסבר מלחיץ מאוד, שכן מר רמזור מודאג מכך שקארי אינו נוהג בכביש כמו שצריך. ברור לכולם, כי כדי להיות אוטו גדול וחזק, על קארי לדעת היטב את חוקי התנועה. לעזרתו מגיעה חברה חדשה, הילדה חן, ויחד הם לומדים את החוקים החשובים של התנהגות ילדים בכביש ובסביבתו. 
נכתב על-פי החוברת המעודכנת "תכני בטיחות בדרכים" 2014 של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.
לצפייה בסרטון מתוך ההצגה הקליקו כאן

סדנת יצירה:

  • אוטובוס בתלת מימד
  • תמונות זהירות בדרכים בתלת מימד


שמירה על נקיון אישי: "בתיה עושה אמבטיה"
הילדה בתיה מגיעה כל ערב בשעה שבע לעשות אמבטיה. ערב אחד בתיה לפתע לא מגיעה לאמבטיה. כל תושבי חדר האמבטיה: מר ברז, גברת מגבת, ששת מברשת השיניים, שמחה משחת השיניים וגם יפית המראה מודאגים מאוד – מה קרה לבתיה? למה היא לא הגיעה לעשות אמבטיה? כבר שעת ערב מאוחרת וכולם יוצאים לחפש את בתיה... האם יגלו לאן נעלמה בתיה ומדוע? האם יצליחו לפתור את הבעיה ולהחזיר את בתיה לאמבטיה? הצגה עם שחקנים ועם בובות מקוריות, שגם מלמדת על חשיבות הניקיון האישי. לבני 3-8, ולכל המשפחה


 


סדנת יצירה:

  • שקיות פתיתי סבון ריחניות
  • מובייל מעולם הנקיון

אומץ להתחיל שנה חדשה
 
מלאך האומץ
הילדה גילי מחכה בקוצר רוח לחזור אל בית הספר, אך היא קצת חוששת... איך תקום מוקדם בבוקר? איך תעשה פתאום את כל השיעורים? אחרי התייעצות עם חברתה מיכל היא מגלה כי בקצה היער נמצא מלאך האומץ, שעוזר לכל הילדים שחוששים לחזור לבית הספר. גילי יוצאת למסע אל מלאך האומץ כדי להתגבר על הפחדים שלה מהחזרה לבית הספר ובדרך מגלה כמה אמיתות גם על עצמה.    

 

צילי וגיל במסע בלתי רגיל
לקראת תחילת שנת הלימודים, החברות הטובות צילי וגיל יוצאות למסע לגילוי האומץ, ובדרך פוגשות דמויות בלתי רגילות, כאשר כל אחת מהן עוזרת להן, בדרכה המיוחדת, להיות תלמידות אמיצות. 


סדנאות יצירה:

  • המחברת המקושטת
  • העטיפה המגניבה
 

הפעלה: הגן החדש של מיקי
מיקי עומד להתחיל גן חדש, והוא מתרגש מאוד לקראת היום הראשון שלו במקום הלא מוכר. הכי הרבה הוא פוחד שלא ימצא חבר טוב, אבל הוא כל כך מקווה שבגן החדש יהיה לו חבר חדש. כשהוא מגיע לגן, הוא פוגש בנחמד הגמד, גמד כל כך מתוק, ורוצה מאוד להיות חבר שלו, אבל נחמד הגמד מוכן להיות חבר של מיקי רק אם ילמד להיות חבר אמיתי. הגמד הנחמד מלמד את מיקי את סוד החברות באמצעות שירים. לכל שיר נלווה משחק שמיקי לומד לשחק יחד איתו. הפעלה לשני שחקנים.

 

                            

חזור למעלה | מפת אתר | הוסף למועדפים | עיצוב אתריםעיצוב אתרים  קישורים
"עתיד בהיר" הצגות תיאטרון והפעלות לילדים . רח' בר-לב 110 תל-אביב טל. 7302131 - 03 נייד: 4697746 - 054 פקס: 7302281 - 03
לייבסיטי - בניית אתרים