למידע השאירו פרטים
  אירועי חנוכה
  זהירות בדרכים
  נבחרת החלומות - מותגים
  פסטיבל גלידה
  70 שנה לישראל
  חודש הספר
  אגדות וסיפורים
  חגים
  פסטיבלים
  בריאות
  איכות הסביבה
  מוזיקה וריקודים
  מסביב לעולם
  הצגות על בעלי חיים
  הצגות לקטנטנים
  פנטזיה וקסמים
  בלשות ומדע
  מעשים טובים
  מהמסורת היהודית
  דמויות שטח
  הפעלות
  סדנאות יצירה
  סדנאות יצירה חכמות
  משחקייה ובועות סבון
  ימי הולדת
  סיפור התיאטרון
  השכרת תלבושות רקעים ובובות
  מבין לקוחותינו
  אביבא המדוזה הוורודה
 

הצגות ילדים על איכות הסביבה

בוקי ובקבוקי
בוקי הבקבוק מחכה לחבריו בקבוקי וחגית הפחית, שהבטיחו להגיע למסיבת יום ההולדת שלו, אך הם לא מגיעים. שוף הינשוף החכם מספר לבוקי שהם הלכו למיחזור, ושם מתכננים עבורו את מסיבת יום ההולדת הממוחזרת הגדולה... בוקי רוצה מאוד להגיע למסיבה, אבל אינו יודע את הדרך לשם. לעזרתו מגיעים ציפורה ציפור היער שמתעופפת ויודעת הכול, קפיצי הצפרדע שמלמד אותו לקפוץ מהר ביער כדי להגיע בזמן למסיבה ושרשרת הבקבוקים שמראה לו את הדרך הכי קצרה להגיע.
כאשר בוקי מגיע למיחזור, הוא זוכה לקבל בנוסף לשירים, לריקודים ולעוגת יום ההולדת גם מתנות ממוחזרות. הוא כל כך שמח ובעצמו מוכן ללכת למיחזור כדי להיות שוב צעיר ומחודש


 
לצפייה בסרטון מתוך הצגה הקליקו כאן.


מרק מגבונים
סיפורה של מכשפית המגבונים, שמבשלת בקדרה שלה את מרק המגבונים המיוחד,  על תקן מצרכים היא אוספת מגבונים משלל מקורות: מגבון מהטוסטוס של שלומיק התינוק; מגבון מהאף של יובל המנוזל ועוד ועוד. 
היא מתאמצת מאוד, שרה שירי מכשפות, כדי שהמרק ייצא ממש טעים... אבל כשהיא טועמת אותו בסופו של דבר, היא מגלה שהוא יצא ממש גרוע, היא מחליטה להיפטר מהמרק הזה, עם כל המגבונים שלו, ולזרוק אותו לאסלה, בתנאי שמר ברז יגיע וישטוף אותו במים. אך מר ברז מגיע ומפתיע: הוא לא מוכן שהמגבונים ייזרקו לאסלה. עד כאן! ומסביר לילדים וגם למכשפית כמה זה מסוכן וסותם את הצינורות, שבוכים כל הזמן כי הם לא יכולים להיפטר מכל המגבונים. אז מה כן עושים? לעזרה מגיע יפתח הפח – ובולע לתוכו את כל המגבונים.


הפח הכי מוצלח 
פחי, הפח הכתום, מתכונן לפחיאדה, תחרות הפחים הגדולה, שבה מקבלים את מדליית "הפח הכי מוצלח". אך לשם כך עליו לדעת בדיוק אלו פריטי פסולת זורקים לאיזה פח... מכיוון שהוא פח צעיר שלא סיים את לימודיו בבית הספר לפחים, פחי מתקשה במשימה. לעזרתו מגיעים חברים חדשים: תול החתול, גברי העכבר וגם שוף הינשוף בעל הספר החכם, שעוזרים לו במשימה. כמובן, יחד עם הילדים. כולם יחד לומדים מהי הפרדה במקור, שעוזרת לסביבה להיות בריאה יותר. 
 


פרדי הצפרדע והדייגים 
הצגה מקורית ומוזיקלית בהשראת ספרו של זיגמונט פרנקל, שהופקה בשיתוף עם המרכז לחינוך סביבתי "תוצרת חירייה"

פרדי הצפרדע השמח ואוהב החיים יוצא לחפש לעצמו בית חדש, לאחר שעל הביצה שלו בנו קניון. בחיפושיו הוא מגלה מקומות חדשים שיכולים להיות לו לבית, לומד על דרכי הטיפול בפסולת: להשתמש פחות, לעשות שימוש חוזר ולמחזר, ופוגש חברים חדשים שאותם הוא מלמד לשמור על הסביבה. לבני 3-8, ולכל המשפחה.
 

 


פרדי המפריד – פרדי הצפרדע מפריד פסולת 
פרדי הצפרדע השמח ואוהב החיים יוצא לחפש לעצמו בית חדש. הוא פוגש בפחי, הפח הירוק, שהיה פעם פח שמח, אך כעת הוא עצוב. פרדי מנסה לגלות למה, והפח מספר לו שהוא התמלא בפסולת שלא מתאימה לו. פרדי הצפרדע מנסה לעזור לו להיות שוב פח שמח, ויחד הם מלמדים את הילדים מה נכון לשים בפח הירוק ומה בפח החום, הפח האחר.
שמחים וטובי לב הם יוצאים להמשך המסע הסביבתי שלהם, פוגשים חברים חדשים שגם להם הם עוזרים לשמור על הסביבה.
ההצגה כוללת השתתפות פעילה של הילדים בנושא ההפרדה במקור. 


חגיגה בסלט 
בצלאל, הבצל החביב, עוזב את הערוגה שלו ומחפש בית חדש, עם שכנים שיאהבו אותו. הוא מגלה קערת סלט שמוצאת חן בעיניו, אך נתקל בירקות-שכנים שלא רוצים אותו בגלל ריחו, בגלל טעמו או משום שהוא גורם להם לבכות... רק לאחר שהוא מציל את הסלט מהתולעת שהגיעה לבקר, שגם אותה לימדו שחשוב לאכול כל יום סלט טרי, הוא זוכה בכבוד ובהערכה בזכות תכונותיו הייחודיות. הצגה לכל המשפחה שמספרת על איכויותיו הבריאותיות של כל ירק, מעודדת לאכול סלט ומעניקה תובנות על קבלת השונה והאחר.  ההצגה מאושרת על ידי סל תרבות עיריית תל-אביב. לבני 3-8, ולכל המשפחה. 


 

הפעלה: גבע חובב הטבע

גבע חובב הטבע הוא חובב טבע אמיתי: מכיוון שכל כך חשוב לו לשמור על הסביבה, הוא מחליט לעזור לטבע ולפרחים שמסביב להיות בריאים ושמחים יותר. הוא מצרף אליו את הילדים, ויחד הם לומדים איך אפשר לשמח את הסביבה: לשמור על הפרחים ועל הצומח ולהשתמש שימוש חוזר בחפצים שונים, שפעם היו משהו אחר, לטובת המשחקים שלהם. לעזרתו מגיע חברו הטוב, השפן החכם, שעוזר לו במשימה, ובדרך מלמד את הילדים עוד כמה דברים על הסביבה. ההפעלה כוללת משחקים שונים עם אלמנטים שקשורים לחומרים מהטבע, לפרחים ועוד. .
 דוגמאות לסדנאות יצירה מחומרים בשימוש חוזר: 

צפרדע קופצת מקרטון ממוחזר


שפן מחומרים בשימוש חוזר

נא להכיר: האריה החייכן
זהו האריה הכי לא מפחיד בעולם


בובות מחומרים בשימוש חוזר

רקדנית, חברה או אולי מלכת החלומות? כל מה שתרצו, תוכלו לדמיין כשתחזיקו בידיכם את הבובה המרהיבה הזאת, שעשויה מחומרים מפתיעים בשימוש חוזר.

 תמונות מחול צבעוני 

סדנאות עם פרחים חיים

חזור למעלה | מפת אתר | הוסף למועדפים | עיצוב אתריםעיצוב אתרים  קישורים
"עתיד בהיר" הצגות תיאטרון והפעלות לילדים . רח' בר-לב 110 תל-אביב טל. 7302131 - 03 נייד: 4697746 - 054 פקס: 7302281 - 03
לייבסיטי - בניית אתרים