למידע השאירו פרטים
דף הבית >> תיאטרון ילדים >> אביב ופסח
  קטלוג
  פסולת אלקטרונית לפח האלקטרוניקה
  שבועות והצגות על מים
  אביב ופסח
  הצגות חדשות
  ל"ג בעומר
  פעילויות לקיץ
  אחדות
  זהירות בדרכים
  נבחרת החלומות - מותגים
  יום העצמאות
  חודש הספר
  חגים
  אגדות וסיפורים
  פסטיבלים
  בריאות
  איכות הסביבה
  מוזיקה וריקודים
  מסביב לעולם
  הצגות על בעלי חיים
  הצגות לקטנטנים
  פנטזיה וקסמים
  בלשות ומדע
  מעשים טובים
  מהמסורת היהודית
  דמויות שטח
  הפעלות
  סדנאות יצירה
  סדנאות יצירה חכמות
  משחקייה ובועות סבון
  ימי הולדת
  סיפור התיאטרון
  השכרת תלבושות רקעים ובובות
  מבין לקוחותינו
  אביבא המדוזה הוורודה
 

מי מצא מצה?  

מהומה במאפיית המצות של פסח האופה. מצי, המצה המיוחדת שאפה לכבוד האפיקומן של גילי, נעלמה, וכולם יוצאים לחפש אחריה. האם ימצאואת מצי המצה בזמן לפני ליל הסדר? ואם כן, אז מי ימצא את המצה?
לצפייה בסרטון מההצגה הקליקו כאן.


 

התיבה של משה

הסיפור המיוחד של הצלתו של התינוק משה ששט בתיבה על היאור, כפי שמספרות אותו מרים, אחות משה, ובת פרעה, שהפכו לחברות כנגד כל הסיכויים. זהו סיפור של אומץ ועל כוחה של החברות, שבזכותם יצא עם ישראל ממצריים.


                        קישקושית הבלשית ותעלומת המצה שנעלמה

קישקושית ויויו יוצאים לפתור תעלומה חשובה: לאן נעלמה המצה של תול החתול? בעזרת הרמזים המיוחדים הם מגלים את התשובה המפתיעה....

חגיגת הניקיון של בתיה

בתיה מגיעה כל ערב לעשות אמבטיה. ערב אחד בתיה לפתע לא מגיעה לאמבטיה. כל תושבי חדר האמבטיה: מר ברז, גברת מגבת, ששת מברשת השיניים, שמחה משחת השיניים וגם יפית המראה מודאגים מאוד – מה קרה לבתיה? למה היא לא הגיעה לעשות אמבטיה? האם יגלו לאן נעלמה בתיה ומדוע? הצגה עם שחקנים ועם בובות מקוריות, שמלמדת על חשיבות הניקיון.המתנה של אליהו הנביא

מבוסס על סיפור חסידי. משה, גביר יהודי עשיר, חולם כל חייו לפגוש את אליהו הנביא. מדי סדר פסח הוא מקווה להגשים את חלומו, אך הדבר לא עולה בידו. רבי יצחק שולח אותו למשפחת כהן, שגרה בקצה האחר של היער. הגביר מסכים לעבור את היער העבות והמסוכן, מצליח לעשות זאת בעזרת חיות היער – האריה, השפן והצפרדע, ומגיע למשפחה הענייה, עוזר לה לחגוג סדר פסח, אך אליהו הנביא עדיין לא בא. האם יפגוש באליהו הנביא? האם יגלה מהי המתנה הגדולה שלו?
 

שלגייה ותפוח האושר

שלגייה יוצאת לחגוג את חג האביב בחיק הטבע, וביער פוגשת את נחמד הגמד, שמספר לה על תפוח האושר שנעלם ממדינת הגמדים, ובלעדיו לא תוכל להתקיים חגיגת גמדי האביב. שלגייה יוצאת לחפש את התפוח האובד ובדרך פוגשת חברים שגם הם זקוקים למעט עזרה... כולם זקוקים לנגיסה בתפוח האושר. האם ימצאו אותו במהרה?
 

נשף האביב של תותי

תותי היא ילדה מתוקה שאוהבת מאוד תותים. חלומה הגדול הוא להגיע בזמן לארץ התותים, כדי להספיק לנשף האביב "תות המלכות", וכמובן לפגוש את מלך תות המפורסם, שהתותים של הכתר שלו אבדו... אך הדרך לשם אינה קלה. כדי להצליח במשימה עליה לעבור דרך סיפורים הקשורים לתותי, ביניהם "האריה שאהב תות" ו"שמוליקיפוד". האם תצליח להגיע בזמן לנשף האביב "תות המלכות?"
 

כובעי האביב של מאיו

מאיו, שהגיע לביקור מיוחד לקראת חגיגת האביב, הוא ביצת הפתעה מתוקה. מאיו השמח מביא איתו הפתעה: כובעי פרחים ססגוניים, אבל החגיגה הפרחונית נקטעת כאשר מופיעה לפתע שולה מכשולה המכשפה, שבאמצעות כשפיה מעלימה את כובעיו האהובים. האם יצליח לשנות את הכישופים ולהחזיר את כובעיו הפרחוניים, שבלעדיהם לא תהיה שמחת אביב אמיתית?
 

גינת האביב של מושית החיפושית

מושית החיפושית מארגנת מסיבה אביבית בגינתו של שובב הכלבלב, הכלב בעל לב הזהב. אך מה עושים כאשר לגינה מגיעה לפתע פרית הפרה, שרוצה להגשים בחג האביב את חלומה הגדול: לאכול חיפושית קטנה ומתוקה לקינוח... הם חייבים למצוא מהר את הדרך להציל גם את מושית וגם את חגיגת האביב המתוכננת בגינה... האם יצליחו?
 

מעשה בחרוסת ובתפוח

התפוח האדום מגלה שאחיו התאום הלך לאיבוד. כדי למצוא אותו, הוא מבקר את בחגי ישראל, מגלה עד כמה התפוח מקובל ואהוב בחגים, ואף טועם את חרוסת התפוחים המיוחדת.
 

מלך ההגדה

סיפור על צעצועים שמחליטים לקרוא את ההגדה ולמצוא את המלך או המלכה שיעזרו להם להתגבר על פרעה הרשע. האם יזכה בכתר הצב החכם, השפן הרשע, הדובון התם או הליצן שאינו יודע לשאול אלא רק לצחוק?
 


ריח פו-רח

הצגה אביבית וריחנית. סיפור מוזיקלי וריחני על האף הכי גדול בעולם, שיוצא למשימה חשובה, לשפוט בתחרות הפרחים העולמית, אבל בדרך מצטנן ומתעטש. על הילדים לעזור לו לגלות מיהו הפרח בעל הריח הטוב ביותר, ומה חושבת על כך מלכת הגן היפהפייה?

קסם של אפיקומן

סיפור על הילד עדי, שמתרגש לקראת יום הולדתו, החל בליל הסדר. בחלומו מופיע קוסם טוב לב, שמבטיח להגשים לעדי שלוש משאלות ולעזור לו למצוא את האפיקומן, אך הקוסם נעלם לפתע. האם יצליח עדי להחזיר את הקוסם כדי שיעזור לו לעמוד במשימה? ההצגה כוללת גם קסמים בשיתוף הילדים.
 

הפעלה: נסיכת מצריים והצפרדע

הצפרדע הענק והחביב רוצה שנסיכה מצרית תעזור לבני ישראל לצאת ממצריים. אך הנסיכה מסכימה לכך רק אם הילדים ינצחו אותה בתחרויות ובמשחקים
סדנאות יצירה פסח ואביב:

חיפושית בפרח
חיפושית על עלה
מרבה רגליים בפרחמשה בתיבה – עשוי מחימר או מבצק סוכר.

הכוס של אליהו הנביא – כוס צבעונית ונוצצת


תמונת תלת-מימד המספרת את סיפורו של משה בתיבה
סלסילת האביב – סלסילה צבעונית בתלת-מימד ובה פירות וירקות העונה.
תמונות חול צבעוניות – לזכר החול שממנו בנו אבותינו את הפירמידות במצריים.
עפיפוני החירות - הכנת עפיפונים ססגוניים, שעליהם מודבקת המשאלה המיוחדת של כל ילד.סדנאות בתלת מימד - משה בתיבה, פירמידות, קערת הסדר, היציאה ממצריים ועוד

 
 
חזור למעלה | מפת אתר | הוסף למועדפים | עיצוב אתריםעיצוב אתרים  קישורים
"עתיד בהיר" הצגות תיאטרון והפעלות לילדים . רח' בר-לב 110 תל-אביב טל. 7302131 - 03 נייד: 4697746 - 054 פקס: 7302281 - 03
לייבסיטי - בניית אתרים