למידע השאירו פרטים
דף הבית >> תיאטרון ילדים >> פורים

  פורים
  אביב ופסח
  הצגות חדשות
  אחדות
  זהירות בדרכים
  נבחרת החלומות - מותגים
  חגים
  אגדות וסיפורים
  פסטיבלים
  בריאות
  איכות הסביבה
  מוזיקה וריקודים
  מסביב לעולם
  הצגות על בעלי חיים
  הצגות לקטנטנים
  פנטזיה וקסמים
  בלשות ומדע
  מעשים טובים
  מהמסורת היהודית
  דמויות שטח
  הפעלות
  סדנאות יצירה
  סדנאות יצירה חכמות
  משחקייה ובועות סבון
  ימי הולדת
  סיפור התיאטרון
  השכרת תלבושות רקעים ובובות
  מבין לקוחותינו
  אביבא המדוזה הוורודה
 

 לפורים:

הצגות ילדים לפורים:

כשרעשן פגש באוזן המן

הרעשן השמח הוזמן לנשף פורים בממלכה איך אינו יודע מי הזמין אותו לנשף. הוא יוצא לגלות את החידה ובדרך פוגש חברים חדשים, שעוזרים לו במשימה.... 


נשף המסכות
כל המסכות מתרגשות לקראת נשף המסכות המסורתי, וכך גם מסכת הליצן האפריקני, שבדיוק הגיע מרחוק כדי לחגוג עם שאר המסכות. אך אף אחת מהמסכות האחרות לא רוצה לחגוג איתו בנשף, מכיוון שהוא נראה כל כך אחר, ומוזר, וקצת מפחיד... לפתע מופיע מכשף המסכות, שאוהב לכשף את המסכות היפות כך שיהיו ממש לא יפות יותר, וכל המסכות נבהלות. המכשף לא פוחד מאף אחד, אלא רק ממסכה אחת, שונה קצת מוזרה... נחשו איזו... הליצן האפריקני מצליח להבריח את המכשף, הופך לגיבור המסכות וזוכה לרקוד את ריקוד הנשף המסורתי עם הנסיכה היפה. 


 


מתחפשים מסביב לעולם

מופע ריקוד שמח וקצבי לפורים, הכולל ריקודים ותחפושות מכל העולם, וגם סיפור על רקדנית אמיצה, שתעשה הכול כדי להגיע אל המטרה הנכספת.הליצן והכינור
מה עושים כשהצחוק של הליצן אבד, ודווקא לקראת פורים? כמובן, קוראים לכינורי הכינור, החבר הטוב, שיגיע להציל את המצב בעזרת מנגינות הכינור שלו. יש רק מנגינת כינור אחת שיכולה להחזיר את הצחוק האבוד... השניים יוצאים למסע חיפוש אחר המנגינה הזאת, שתביא את הצחוק, ובדרך מגלים עד כמה יפה היא נגינת הכינור  


לרקוד כמו כוכב 

הצגת ריקודים קצבית. רונית הרקדנית חולמת להתקבל לבית הספר הנודע לריקודים, "לרקוד כמו כוכב", אך כדי להתקבל אליו עליה לדעת לרקוד היטב ריקודים בסגנונות שונים. כדי לזכות בכרטיס הכניסה על רונית להרשים את הבוחן הקשוח ריקרדו... אך האם הוא קיים? או שאולי מדובר בתחפושת?


התחפושת של מושית החיפושית
שובב הכלבלב וחברתו, מושית החיפושית, חייבים למצוא תחפושת מיוחדת, כדי שפרית הפרה, חובבת החיפושיות לארוחת הבוקר, לא תזהה אותה... מה תהיה אותה תחפושת מפתיעה?


 


מאיו והמכשפה המחופשת
חגיגת פורים מדליקה ומפתיעה עם ביצת ההפתעה מאיו. מאיו רוצה לחגוג את חג הפורים השמח עם כל הילדים, אבל לפתע מופיעה מכשפה... האם היא אמיתית? או אולי מכשפה בתחפושת? על הילדים לעזור לו לפתור את התעלומה כדי שהחגיגה תהיה מושלמת


 


העכבר שהתחפש לפיל
גברי העכבר החליט שכדי לכבוש את לבה של אהובתו פילונת פילפילונת עליו להתחפש לפיל. לאחר שהוא מאמין שהצליח במשימה, הוא מגיע אל אהובתו, אך ההפתעה גדולה מאוד.

 

 כיפה אדומה שהתחפשה
לכיפה אדומה נמאס להיות כל הזמן אדומה, והיא מחליטה להתחפש לדמות אחרת בעזרת כובעים וכיפות בצבעים אחרים. היא אפילו מאמינה שכובע בצבע אחר אולי ישנה את חייה. אך האם כך הדבר?


 

כרית החלומות של מלכת אסתר
מלכת אסתר מאבדת את כרית החלומות שלה, וכדי למצוא אותה יוצאת למסע בין חיות היער המכושפות. מי מביניהן היא הנסיך המכושף, שעימו תרקוד בנשף המלכותי?
 


רעשן הקסם
יום ההולדת של עדי חל בחג פורים, והוא חולם לקבל במתנה רעשן קסמים מיוחד, שכל מי שנוגע בו הופך להיות רקדן מצוין. רק הקוסם טוב הלב יכול להעניק לו את רעשן הקסם, אך הקוסם לפתע נעלם...


 


מי תהיה מלכת אסתר?
בלילה לפני חג פורים, הצעצועים בחדר של שיר מתעוררים ומחליטים להכתיר את מלך פוריםאו את מלכת אסתר. האם יהיה זה צביקה הצב? בני השפן? או אולי ברי, הבובה היפהפייה? 


לולה מצחיקולה
לולה מצחיקולה מעפולה היא ילדה מצחיקה שחייבת להציל את הוריה, שכושפו בידי מכשפה שונאת צחוקים. היא מלמדת את הילדים דברים מצחיקים, כדי שיוכלו לעזור לה במשימה. 


איפה שיר הפורים של הנסיכה?
הנסיכה הצחקנית מאבדת יום אחד את שיר הפורים החביב עליה. היא יוצאת לדרך לחפש אותו ופוגשת חברים טובים שעוזרים לה במשימה. הצגה עם שירים ועם הפעלות לבני 2-5.

 

הפתעה בחג פורים
גמד-לא-נחמד לוקח מברי הבובה את שיר הפורים האהוב עליה וכל תושבי ארץ השירים מחליטים לעזור לברי להחזיר את השיר. לשם כך היא מארגנים את תחרות "זמר נולד". רק מי שישיר את שיר הפורים בצורה היפה ביותר, יוכל להציל את השיר האהוב.


התפוח שהתחפש
התפוח האדום, שנפל מהעץ, מגלה עד כמה הוא אהוב בחגי ישראל, מתגלגל בין החגים ומחליט להתחפש בפורים כדי שלא ייבשו אותו לט"ו בשבט וגם לא יכינו ממנו חרוסת לפסח... 


צ'רלי הנווד המצחיק
הצגה בהשראת צ'רלי צ'פלין. צ'רלי, הנווד המצחיק והמקסים, חושב שהוא התאהב בעלמה של פעם, אך מגלה שצרלינה, אהובתו, היא נערה מודרנית לגמרי. כדי לכבוש את לבה עליו להתחפש לנער בן ימינו. האם התחפושת תעזור לה להתאהב בו?


סדנאות יצירה 
 

היש צוחקת ושמחה כמוני מסכה
השרביט של מלכת אסתר או של המלך אחשוורוש
כתר למלכת אסתר או למלך אחשוורוש
מובייל פורים 
 


 

בובת מלכת אסתר מחומרים בשימוש חוזר
ברכת ליצנים בתלת מימד
רעשן הקסם - רעשן צבעוני מחומרים טבעיים
תוף מקסיקני ססגוני מחומרים בשימוש חוזר 

 
 
חזור למעלה | מפת אתר | הוסף למועדפים | עיצוב אתריםעיצוב אתרים  קישורים
"עתיד בהיר" הצגות תיאטרון והפעלות לילדים . רח' בר-לב 110 תל-אביב טל. 7302131 - 03 נייד: 4697746 - 054 פקס: 7302281 - 03
לייבסיטי - בניית אתרים