למידע השאירו פרטים
דף הבית >> אפריל 2014

 

   

 

1
111
111
 
111סדנאות יצירה
מובייל דגלי ישראל
תמונות חול
יונת השלום
מגן דוד מקושט

 
 
 111
1111111
111
 

 111

 

 

 

 

    כיף בערד, ההפתעה שלנו לקיץ, עצמאות, ל"ג בעומר ושבועות

                 
חגגנו את פורים, והיה ממש, אבל ממש שמח. היה כל כך כיף לרקוד עם ילדי ערד בקניון ערד את "מתחפשים מסביב לעולם", רגע לפני שעלינו לשמח גם את ילדי ירושלים.

פסח בדקה התשעים
כעת, פנינו לעבר חגיגות טרום פסח וחול המועד. אם מישהו עדיין זקוק לפעילות בנושא פסח ואביב, אז עוד לא מאוחר לדבר איתנו. אנחנו כאן בשבילכם.

מתכוננים לקיץ
כמו שכולנו יודעים, רגע אחרי פסח, גם אם זה לא כתוב רשמית בשום לוח שנה, מתחילות ההכנות לקיץ. גם אצלנו כבר עובדים במרץ על העונה החמה, אותה אנחנו עומדים לחגוג עם הצגת ריקודים חדשה וסוחפת, בכיכובה של לילו, הלא היא הילית דייטש המקסימה שלנו.


 אגדות מרקדות עם לילו וטרלילו
היא הצגה מדליקה ומצחיקה, שבה מככבות לילו, ושדונת היער שלה, טרללילו, שבזכות שעון השדונים הפלאי שלה מגיעות לכל מיני אגדות מפורסמות ומצליחות לפתור שם את הבעיות. כך, למשל, הן מפשרות בין סינדרלה לבין האחיות החורגות שלה, לאחר שלילו הרקדנית מלמדת אותן ריקוד מתאים לנשף המלכות, גורמת לשני חייטי המלך לתפור למלך באמת את בגדיו החדשים ועוד.
ב"אגדות מרקדות עם לילו וטרללילו" ישתתפו ארבע שחקניות-רקדניות.
בינתיים קבלו טעימה מלילו שלנו, מכנס מפעלי הקיץ האחרון, שהתקיים ב"בית דני" בתל-אביב.


מר רמזור וציפורה יודעת הכול בכנס הספריות
אבל זה לא הכנס היחיד שהשתתפנו בו לאחרונה. בכנס הספריות התבקשנו להתחפש, לדמויות מההצגות שלנו, וכך עשינו. אז קבלו את "מר רמזור רוצה לעזור" ואת "ציפורה שיודעת הכול" (והיא באמת יודעת... תסמכו עליי). 


 


חוגגים עצמאות!


הפיה ישראלה חוגגת
חגיגה גדולה וישראלית מאוד עם פיה מקסימה, שירים יפים ומקוריים והרבה שמחה. הפיה ישראלה מגיעה בטעות מכוכב הפיות למקום חדש עבורה, שבה היא פוגשת דמויות אופייניות לאותה ארץ, אך משונות מאוד עבורה: פיתה פלאפל, מר פלאפון, גברת מטקה ואפילו גברת חוצפה ומר חברות באים לבקר. כל אחד מהם משאיר בידה מתנה מיוחדת, שבעזרתה תוכל לגלות מהי אותה מדינה מפתיעה שאליה הגיעה. לבני 3-8, ולכל המשפחה.

אווה עולה לישראל
ההצגה מבוססת על סיפורה האישי של אווה לימסוב, דוגמנית ושחקנית ("מחוברים" ב"הוט"), שעלתה לישראל לפני 13 שנה מאוזבקיסטאן. ההצגה מספרת את סיפור עלייתה של אווה ובניית הזהות שלה בארץ כנערה יהודייה, ציונית וישראלית, ומספרת על ההתמודדות שלה עם המציאות הישראלית. אירועים מפתיעים וחוויות מסעירות מלווים את חייה כנערה בירושלים בתקופה של שיא הפיגועים בעיר... כשהמרחק בין חיים למוות תלוי על חוט השערה. 

 



 


ל"ג בעומר מדליק

רובין הוד והנסיכה אמיליה – הצגה חדשה
רובין הוד וחבריו חיות היער: האריה, הציפור והשועל רוצים לעזור לתושבי הממלכה לנצח את הנסיכה המרשעת אמיליה, ששולטת בהם ביד רמה, אך כאשר הם מתקרבים לארמון, הם מגלים את האמת המפתיעה. האם הנסיכה אמיליה היא באמת נסיכה מרשעת, או שמא רק כושפה על-ידי מכשפת היער הרעה?


המדורה של מימי הדרקונית
סיפור על נסיך יפה תואר, ממלכה חשוכה ודרקונית אחת, שהביאה אל הממלכה את מדורת האור.

המסע אל המדורה הסודית
הילדה גילי יוצאת לפגוש את בר כוכבא הגיבור, שהוא היחיד שיכול לעזור לה, אך כדי לפגוש אותו עליה להגיע לחגיגת ל"ג בעומר הסודית שמתקיימת בקצה היער. במסעה אל המדורה היא נעזרת בחיות היער ומגלה גילויים חדשים על גבורה ועל גיבורים
.

 

 


גם חג השבועות כבר מנצנץ באופק, וכדאי להתחיל להתארגן לקראתו
הצגות ופעילויות לחג שבועות

מי ראה את הגבינה שלי?
סיפורו של אריק הכריך, שמחפש את המילוי הטוב ביותר לעצמו, אך רק כאשר מופיעה גבינית הגבינה הוא מבין שמצא את חלומו.

מעשה בטנא ובתפוח
סיפור על התפוח האדום והסקרן, שיוצא למסע בין חגי ישראל כדי למצוא את אחיו התאום שהלך לאיבוד, ובסוף מוצא אותו ב.... טנא!

חגיגת ביכורים בטנא
בהתקרב חג השבועות, בצלאל הבצל מחליט שעליו לחגוג את חג הביכורים בבית חדש שבו נמצאים ירקות חדשים. הוא מגלה טנא שמוצא חן בעיניו, אך נתקל בירקות-שכנים שלא רוצים אותו בגלל ריחו, בגלל טעמו או משום שהוא גורם להם לבכות... רק לאחר שהוא מציל את הטנא מהתולעת שהגיעה לבקר, הוא זוכה בכבוד ובהערכה.

חגיגת הפרחים
סיפור מוזיקלי וריחני על האף הכי גדול בעולם, שבחג השבועות מוזמן לשפוט בתחרות זרי הפרחים העולמית, אבל בדרך מצטנן ומתעטש. על הילדים לעזור לו לגלות מיהו הפרח בעל הריח הטוב ביותר, ומה חושבת על כך מלכת הגן היפהפייה.

מלאך הביכורים
מלאך הביכורים, שמגיע בחג השבועות ובידיו טנא פלאים, כדי להגשים חלומות, הוא המלאך שהילדה גילי רוצה לפגוש בכל לבה. בדרכה אל המלאך בעל טנא הפלאים היא עוברת הרפתקאות ביער ופגישות מרגשות.

סדנאות יצירה לשבועות:
תמונות תלת-מימד - מוצרי החלב שלנו.
תמונות תלת-מימד של טנא שבעת המינים. 
מובייל שבעת המינים.
מגנטים למקרר של שבעת המינים.
סלסילת ביכורים מחימר
                 

 

כולנו כאן מאחלים לכם חג אביב שמח ויציאה אמיתית מעבדות לחירות
שלכם, צוות "עתיד בהיר"

 

 

 

 


ח
חזור למעלה | מפת אתר | הוסף למועדפים | עיצוב אתריםעיצוב אתרים  קישורים
"עתיד בהיר" הצגות תיאטרון והפעלות לילדים . רח' בר-לב 110 תל-אביב טל. 7302131 - 03 נייד: 4697746 - 054 פקס: 7302281 - 03
לייבסיטי - בניית אתרים