למידע השאירו פרטים
דף הבית >> תיאטרון ילדים >> הצגות על בעלי חיים
000000
  קטלוג
  נבחרת החלומות - מותגים
  טו בשבט
  איכות הסביבה
  פסולת אלקטרונית לפח האלקטרוניקה
  יום המשפחה
  פורים
  סתיו
  בריאות
  זהירות בדרכים
  אגדות וסיפורים
  פסטיבלים
  מהמסורת היהודית
  דמויות שטח
  מוזיקה וריקודים
  מסביב לעולם
  הצגות על בעלי חיים
  הצגות לקטנטנים
  פנטזיה וקסמים
  בלשות ומדע
  הפעלות
  סדנאות יצירה
  משחקייה ובועות סבון
  ימי הולדת
  השכרת תלבושות רקעים ובובות
  מבין לקוחותינו
 

הצגות ילדים על בעלי חיים

הסוד של רזי ברווזי
    רזי ברווזי הוא הברווז הכי מיוחד בשכונת הברווזים הססגונית של ארץ ברווזיה, כי הוא         פשוט חכם ויודע את כל הסודות של כולם. יום אחד מגיעה לשכונה הילדה גילי, הילדה הכי    סקרנית בעולם, שאוהבת מאוד לרקוד, לשיר, לשחק ולצחוק, אבל יש סוד אחד נוסף שהיא ממש חייבת לדעת... יחד הם יוצאים למסע של גילוי סודי, עם הרבה הפתעות, משחקים ושמחה.


חתול תעלול יוצא לטיולחתול תעלול מחליט להזמין את חברתו הטובה, מיכל, לצאת איתו לטיול מלא הפתעות, חברים חדשים וכמובן... תעלולים! מי רוצה להצטרף לטיול של חתול תעלול?
 


מושית החיפושית ושובב הכלבלב
הצגה מקורית, מצחיקה ומקסימה על ידידות מופלאה שנרקמת כנגד כל הסיכויים, בין חיות שבהתחלה כלל לא אהבו זה את זו. שובב הכלבלב הוא מלך הגינה שלא אוהב אורחים לא קרואים, אך מה לעשות שבלילה אחד נוחתת בגינה שלו, בהפתעה גמורה, מושית החיפושית, והיא לא מתכוונת לעזוב את הגינה.
שובב מנסה ללמד אותה להיות שובבה, אך היא לא ממש מצליחה. החן החיפושי שלה שובה את לבו של שובב, שהוא גם כלבלב עם לב זהב, וזה כמעט מצליח... אך הכול משתנה כאשר לגינה מתקרבת פרית הפרה, שכל חלומה הוא לאכול חיפושית קטנה ומתוקה לקינוח...
האם יצליח שובב הכלבלב להציל את חברתו החדשה? האם פרית הפרה תגלה את כוחן של החברות ושל העזרה ההדדית?
 


 


העכבר שחלם להיות פיל
העלילה מספרת על גברי העכבר, שכדי לכבוש את לבה של אהובתו פילונת פילפילונת רוצה להפוך לפיל. לאחר שהוא מאמין שהצליח במשימה, הוא מגיע אל אהובתו, אך ההפתעה גדולה ביותר, כי הפילונת המתוקה עצובה, משום שחלומה להכיר עכבר כלבבה אינו מתגשם... האם יצליח גברי העכבר, שבינתיים הפך לגבריאל הפיל, לכבוש את לבה הפילי של פילפילונת?


 


נמר בא לבקר
אבנר הנמר ממהר לחזור הביתה ליער, למסיבת יום ההולדת השמחה שהכינה לו חברתו הטובה, יפה הג'ירפה, אליה הוזמנו כל הנמרים ביער. אבל בדרכו לקטוף תותים למסיבה, התבלבל בדרך ואינו יודע איך לחזור הביתה. אבנר הנמר עצוב מאוד. לעזרתו מגיעות חיות שונות – בהתחלה הן ממש פוחדות ממנו, אבל כשלומדות שאבנר הנמר הוא בסך הכול נמר חבר, הן מנסות לעזור.. 


מסביב לעולם עם החתול במגפיים
המשך מקורי לאגדה הקלאסית על החתול במגפיים. בן הטוחן שהפך לנסיך בזכות החתול במגפיים, ואשתו הנסיכה בת המלך טובת הלב, מחליטים לגמול לחתול על טוב לבו ועל עזרתו הרבה ויוצאים לחפש גם לחתול נסיכה כלבבו. כדי למצוא אותה הם מוכנים להגיע אפילו עד קצה העולם... הם עוברים בארצות שונות, פוגשים אנשים חדשים, לומדים מילים וריקודים בשפות שונות עד הסוף הטוב. הצגה שכוללת ריקודים מארצות שונות 


פרדי הצפרדע והדייגים
פרדי הצפרדע השמח ואוהב החיים יוצא לחפש לעצמו בית חדש, לאחר שעל הביצה שלו בנו מגדל גבוה. בחיפושיו הוא מגלה מקומות חדשים שיכולים להיות לו לבית, לומד על דרכי הטיפול בפסולת: להשתמש פחות, לעשות שימוש חוזר ולמחזר, ופוגש חברים חדשים שאותם הוא מלמד לשמור על הסביבה. בדרך הוא אפילו מצליח להציל את הדגים, חבריו החדשים, מחכתם של הדייגים הרעבים.
 


תותי והאריה שאהב תות
תותי המתוקה יוצאת למסע בעקבות התותים האבודים של מלך תות ובדרך פוגשת גיבורי סיפורים על תותים, ובראשם, כמובן, את האריה שאהב תות. האם יעזור האריה לתותי לעמוד במשימתה המלכותית? 


 


חלום בקצה היער
סיפור על הילדה גילי, שרוצה לפגוש את המלאך שמגשים חלומות, כדי לעזור לאמה להגשים חלום. היא נעזרת בחיות היער החביבות כדי לנסות ולפגוש אותו, אך הדרך לשם ארוכה ומפתיעה בגילויים חדשים על החיים ועל עצמה... האם תצליח לפגוש את מגשים החלומות ולהגשים את החלום של אמא?


 


חסידה הפרה שומרת שבת
הצגה המספרת על מעלתה הגדולה של שמירת השבת, ועל הכוח האדיר שהיא מעניקה לנו. סיפור על פרה מיוחדות, שמקפידה על שמירת שבת גם כאשר נמכרה לגוי ובעקבות עקשנותה השתנו סדרי עולם.... 


חמורו של רבי עקיבא
על-פי הסיפור הידוע "הכול לטובה". רבי עקיבא יוצא למסע עם חבריו הטובים, אך מאבד אותם לחיות טרף מסיבה שאינו יכול להבין... הוא רק בטוח שהכול לטובה כי הוא בוטח בה'. בסופו של הסיפור הוא מבין את האירועים ומודה שוב לה' על החסד שעשה עימו.


 


לולה מצחיקולה ושרגא האריה
הצגה מלאת צחוקים על ילדה שרוצה להציל את הוריה, שכושפו על-ידי מכשפה ששונאת צחוקים וחברה הנאמן, שרגע האריה. כדי להצליח במשימה, עליה להצחיק את שושה מכשושה המכשפה... אבל קודם צריך לכבוש את לבו של שרגא... הילדים עוזרים לה במשימה


 

חזור למעלה | מפת אתר | הוסף למועדפים | עיצוב אתריםעיצוב אתרים  קישורים
"עתיד בהיר" הצגות תיאטרון והפעלות לילדים . רח' בר-לב 110 תל-אביב טל. 7302131 - 03 נייד: 4697746 - 054 פקס: 7302281 - 03
לייבסיטי - בניית אתרים