למידע השאירו פרטים
דף הבית >> הצגות לכיתות א-ב

 

   

 

1
111
111
 
 
 
1111111
 
111
 
 

 111

 

 

 

 

    הצגות שמתאימות לקייטנות הקיץ של כיתות א'-ב'

                 
ה"אחר הוא אני" וגם תזונה נכונה 

 חגיגה בסלט
בצלאל, הבצל החביב, עוזב את הערוגה שלו ומחפש בית חדש, עם שכנים שיאהבו אותו. הוא מגלה קערת סלט שמוצאת חן בעיניו, אך נתקל בירקות-שכנים שלא רוצים אותו בגלל ריחו, בגלל טעמו או משום שהוא גורם להם לבכות... רק לאחר שהוא מציל את הסלט מהתולעת שהגיעה לבקר, שגם אותה לימדו שחשוב לאכול כל יום סלט טרי, הוא זוכה בכבוד ובהערכה בזכות תכונותיו הייחודיות. הצגה לכל המשפחה שמספרת על תכונותיו הבריאותיות של כל ירק, מעודדת לאכול סלט ומעניקה תובנות על קבלת השונה והאחר. ההצגה מאושרת על-ידי סל תרבות עיריית תל-אביב.  
לצפייה בסרטון מתוך ההצגה הקליקו כאן


זהירות בדרכים

בדרכים עם קארי וחן
קארי (Cary) הוא אוטו צעיר שעדיין אינו יודע את חוקי הנסיעה בכביש. המפגש שלו עם מר רמזור חמור הסבר מלחיץ מאוד, שכן מר רמזור מודאג מכך שקארי אינו נוהג בכביש כמו שצריך. ברור לכולם, כי כדי להיות אוטו גדול וחזק, על קארי לדעת היטב את חוקי התנועה. לעזרתו מגיעה חברה חדשה, הילדה חן, ויחד הם לומדים את החוקים החשובים של התנהגות ילדים בכביש ובסביבתו.
נכתב על-פי החוברת המעודכנת של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.
לצפייה בסרטון מתוך ההצגה הקליקו
כאן

איכות הסביבה 

פרדי הצפרדע והדייגים
הצגה מקורית ומוזיקלית בהשראת ספרו של זיגמונט פרנקל, שהופקה בשיתוף עם המרכז לחינוך סביבתי "תוצרת חירייה". 
פרדי הצפרדע השמח ואוהב החיים יוצא לחפש לעצמו בית חדש, לאחר שעל הביצה שלו בנו קניון. בחיפושיו הוא מגלה מקומות חדשים שיכולים להיות לו לבית, לומד על דרכי הטיפול בפסולת: להשתמש פחות, לעשות שימוש חוזר ולמחזר, ופוגש חברים חדשים שאותם הוא מלמד לשמור על הסביבה.  
לצפייה בסרטון מתוך ההצגה הקליקו כאן

  
מעולם האגדות

רובין הוד והנסיכה אמיליה
רובין הוד וחבריו חיות היער: האריה, הציפור והשועל רוצים לעזור לתושבי הממלכה לנצח את הנסיכה המרשעת אמיליה, ששולטת בהם ביד רמה, אך כאשר הם מתקרבים לארמון, הם מגלים את האמת המפתיעה. האם הנסיכה אמיליה היא באמת נסיכה מרשעת, או שמא רק כושפה על-ידי מכשפת היער הרעה?


אלאדין ומנורת החלומות
סיפורם של הנער אלאדין, מנורת החלומות הקסומה, ומכשפית, המכשפה, שרוצה להשתלט על חלומותיהם של כל בני האדם, אך לשם כך צריכה להגיע למנורת החלומות, שנמצאת במערה סודית, שרק קולו של נער צעיר וטהור לבב יכול לגלות לה את השביל שמוביל לשם. האם יצליח אלאדין להציל את חלומות בני האדם מפני מזימותיה של מכשפית?
לצפייה בסרטון מתוך ההצגה הקליקו כאן

פיטר פן בארץ הילדים
פיטר פן, הגיבור האהוב והילד הנצחי, מגיע אל עולם הילדים, שם הוא פוגש ילדים אמיצים, שעוזרים לו במאבקו בשודד הים הרשע, קפטן הוק. הוא מכיר את הילדה החמודה וונדי ומגלה את היכולת המיוחדת שלה לעזור לו במשימה... האם תסכים וונדי לעזור לפיטר פן להכניע את השודד הרשע? האם יש דרך שבה תוכל לגרום לשודד להשתנות?
לצפייה בסרטון מתוך ההצגה הקליקו כאן

הפיה ישראלה חוגגת
חגיגה גדולה וישראלית מאוד עם פיה מקסימה, שירים יפים ומקוריים והרבה שמחה. הפיה ישראלה מגיעה בטעות מכוכב הפיות למקום חדש עבורה, שבה היא פוגשת דמויות אופייניות לאותה ארץ, אך משונות מאוד עבורה: פיתה פלאפל, מר פלאפון, גברת מטקה ואפילו גברת חוצפה ומר חברות באים לבקר. כל אחד מהם משאיר בידה מתנה מיוחדת, שבעזרתה תוכל לגלות מהי אותה מדינה מפתיעה שאליה הגיעה. לבני 3-8, ולכל המשפחה.


ריקודים וצחוק

ריקודים מסביב לעולם
רונית הרקדנית מאבדת את נעלי הריקוד המוזהבות שלה, שבלעדיהן לא תוכל להגשים את חלומה ולזכות בתחרות "ריקודים מסביב לעולם". אך מתברר שנעלי הפלא שלה כבר נמצאות בארץ אחרת, שאליה רונית תצליח להגיע רק אם תרקוד בהצלחה ריקודים ממקומות שונים בעולם, כמובן בעזרת הילדים. האם תגלו באיזו ארץ נמצאות הנעליים המוזהבות? האם רונית תמצא אותן בזמן כדי שתוכל להשתתף בתחרות "ריקודים מסביב לעולם"? 
לצפייה בסרטון מתוך ההצגה הקליקו כאן.

עלילות צ'רלי
צ'רלי הנווד השלומיאל, המצחיק והמבולבל מחפש אהבה. הוא חולם על נערה כמו פעם, כמו שהוא זכר מילדותו בתחילת המאה ה-20... הוא בטוח שצרלינה, הנערה שהוא חולם עליה, תהיה האישה שלו, אך רגע הפגישה ביניהם גורם לו להפתעה גדולה... האם יתאהב בצרלינה? האם יסכים להשתנות בשבילה? קומדיה של טעויות מצחיקה ומוזיקלית, לשחקן או לשני שחקנים, על כוחה של האהבה ועל היכולת האנושית להשתנות. 


קיץ נעים ושמח מכולנו,
צוות
"עתיד בהיר"

 

חזור למעלה | מפת אתר | הוסף למועדפים | עיצוב אתריםעיצוב אתרים  קישורים
"עתיד בהיר" הצגות תיאטרון והפעלות לילדים . רח' בר-לב 110 תל-אביב טל. 7302131 - 03 נייד: 4697746 - 054 פקס: 7302281 - 03
לייבסיטי - בניית אתרים