למידע השאירו פרטים
דף הבית >> תיאטרון ילדים >> מעשים טובים
  קטלוג
  פסולת אלקטרונית לפח האלקטרוניקה
  שבועות והצגות על מים
  אביב ופסח
  הצגות חדשות
  ל"ג בעומר
  פעילויות לקיץ
  אחדות
  זהירות בדרכים
  נבחרת החלומות - מותגים
  יום העצמאות
  חודש הספר
  בחזרה לבית הספר
  חגים
  חגי תשרי
  אגדות וסיפורים
  פסטיבלים
  בריאות
  איכות הסביבה
  מוזיקה וריקודים
  מסביב לעולם
  הצגות על בעלי חיים
  הצגות לקטנטנים
  פנטזיה וקסמים
  בלשות ומדע
  מעשים טובים
  מהמסורת היהודית
  דמויות שטח
  הפעלות
  סדנאות יצירה
  סדנאות יצירה חכמות
  משחקייה ובועות סבון
  ימי הולדת
  סיפור התיאטרון
  השכרת תלבושות רקעים ובובות
  מבין לקוחותינו
  אביבא המדוזה הוורודה
 

הצגות שנושאות עימן מסר של חברות, עזרה הדדית ועשיית מעשים טובים זה כלפי זה:

חגיגה בסלט
סיפורו של הבצל הסקרן שמחפש קערת סלט ובה חברים חדשים. לצערו הרב, בקערת הסלט הירקות האחרים לא רוצים אותו, בגלל טעמו, בגלל ריחו ומשום שהוא גורם להם לבכות. אך כאשר מגיעה התולעת חובבת הסלט, כל הירקות פוחדים. התולעת לא פוחדת מאף ירק אלא רק מ... הבצל! כאן הבצל שלנו מוכיח חברות ואומץ רב, מציל את הסלט מהתולעת האיומה וזוכה בלבה של העגבנייה, שמכתירה אותו בתואר "חבר הסלט". ההצגה כוללת מידע רב על ירקות ועל תזונה נכונה, ואף מטפלת באופן יעיל בנושא של קבלת השונה – האחר הוא אני. ההצגה מאושרת על-ידי סל תרבות של עיריית תל-אביב, שירותי בריאות כללית, ואף תורגמה לערבית בתמיכת מפעל הפיס ומועלית בשפה הערבית בתיאטרון סחנין


שלגייה ותפוח האושר 
תפוח האושר של מדינת הגמדים נעלם ושלגייה טובת הלב יוצאת למסע מיוחד בעקבות התפוח האבוד. בדרך היא פוגשת חברים חדשים, שגם הם זוכים לעזרתה ונהנים מטוב לבה. החברים עוזרים לה ולגמדים לגלות לאן נעלם התפוח, שמביא אושר לכולם.  


בדרכים עם קארי והחבר חן
קארי, אוטו אדום שהגיע מאמריקה, אינו מכיר את חוקי התנועה בישראל ונמצא בסכנה גדולה. מר רמזור החכם, חבר חדש ושמו חן, וגם הילדים, שהופכים לחבריו, עוזרים לו ללמוד את החוקים הנכונים, תוך כדי השתתפות פעילה, מצילים אותו וגם גורמים לו להרגיש אהוב בארץ החדשה שאליה הגיע.
 

 


אלאדין ומנורת החלומות 
סיפורם של הנער אלאדין, מנורת החלומות הקסומה, ומכשפית, המכשפה שרוצה להשתלט על חלומותיהם של כל בני האדם, אך לשם כך צריכה להגיע למנורת החלומות, שנמצאת במערה סודית, ורק קולו של נער צעיר וטהור לבב יכול לגלות לה את השביל שמוביל לשם. האם יצליח אלאדין להציל את חלומות בני האדם מפני מזימותיה של מכשפית?. 


לילי נסיכת האגדות
לילי הנסיכה מקבלת הזמנה להגיע לנשף מהאגדות של הנסיך הקטן, אך כדי להגיע לשם עליה להוכיח סידרה של מעשים טובים בעולם האגדות המוכרות: למשל, לשכנע את האחיות החורגות של סינדרלה להיות אחיות טובות, לגרום לבגדי המלך החדשים להיות בגדים אמיתיים, למצוא את הדרך חזרה לבית של עמי ותמי ועוד. האם תצליח לילי הנסיכה במשימה? האם תשנה את מפת האגדות? האם תגיע בזמן לנשף?


אגדת בת הים
בת הים הקטנה מגלה בתוך מימי הים כתר זהב ששייך לנסיך מסתורי. הנסיך עצוב ובת הים הסקרנית רוצה לעזור לו להיות שוב שמח ומאושר. יחד עם כוכבי, חברה הטוב כוכב הים, היא יוצאת למסע מופלא ומפתיע, ובדרך מגלה את כוחה של העזרה ההדדית.


רובין הוד והנסיכה אמיליה
רובין הוד וחבריו חיות היער: האריה, הציפור והשועל יוצאים למשימה חשובה: לעזור לתושבי הממלכה לנצח את הנסיכה המרשעת אמיליה, ששולטת בהם ביד רמה, אך כאשר הם מתקרבים לארמון, הם מגלים את האמת המפתיעה. האם הנסיכה אמיליה היא באמת נסיכה מרשעת, או שמא רק כושפה על-ידי מכשפת היער והיא רק חולמת שמישהו יציל אותה ואת הממלכה? האם יהיו אלה רובין הוד וחבריו הטובים?  


ענן שחור, עננה לבנה, כדור אדום
סיפור אהבה מרגש ושמיימי, בין ענן שחור וכבד לבין עננה לבנה וקלילה, שמוצאים את הדרך זה אל לבו של זו, על אף ההבדלים והצבעים, ומביאים לעולם את טיפונת האפורה, שגם היא מוצאת לה חבר מכוכב אחר... אדום, שמח וחמים.

הצגה על קבלת השונה והאחר, שמלמדת איך אפשר לחיות יחד, לעזור זה לזה ולנצל את השוני, דווקא בזכות ההבדלים. כי כל אחד הוא אחר, וכל אחד הוא עולם ומלואו...


 


מגשים החלומות
איך מגיעים למלאך החלומות הפלאי, שמגשים חלומות? גילי יוצאת למסע מופלא, שבה היא מגלה את הכוח המיוחד שטמון בעזרה לאחרים. ובדרך מגשימה גם חלום גדול משל עצמה. 


 


הכינור שרצה לצחוק

סיפורם של צחוקי הליצן, שאיבד את הצחוק שלו, ושל חברו, כינורי הכינור, שעוזר לו למצוא מחדש את הצחוק בעזרת מנגינות כינור מוכרות ואהובות. מה תהיה המנגינה המצחיקה שתחזיר לצחוקי את הצחוק?  


החבר החדש של מימי הדרקונית
מהומה רבה מתרחשת בארץ דרקוניה, כשיום אחד נולדת במקום דרקונית ורודה... הכישוף העתיק שהוטל על ארץ דרקוניה אומר כי כאשר תיוולד הדרקונית הוורודה, כל תושבי הארץ ייפלו לשינה עמוקה בת 238 שנים, וכך קורה. רק כאשר מימי, הדרקונית הוורודה, תמצא חבר אמת, הכישוף יתבטל וארץ דרקוניה תינצל. מי יהיה החבר של מימי הדרקונית הוורודה?  


הצבעים שחזרו הביתה
עלילה מלאת צבע ודמיון על צייר קצת נפוח שמתכונן לתערוכה גדולה, אך מזניח את הצבעים שלו. רק אחרי שהם מחליטים לברוח ממנו ולחפש להם צייר אחר, הוא מבין שטעה, משנה את התנהגותו ומגלה עד כמה חשוב לעזור לחברים שעוזרים לך.  
 

חזור למעלה | מפת אתר | הוסף למועדפים | עיצוב אתריםעיצוב אתרים  קישורים
"עתיד בהיר" הצגות תיאטרון והפעלות לילדים . רח' בר-לב 110 תל-אביב טל. 7302131 - 03 נייד: 4697746 - 054 פקס: 7302281 - 03
לייבסיטי - בניית אתרים