למידע השאירו פרטים
דף הבית >> מרץ 2014

 

   

 

111
1


 
111

 
111
סדנאות יצירה פסח ואביב:

משה בתיבה – מחימר או מבצק סוכר 
הכוס של אליהו הנביא 

סיפור משה בתיבה בתלת-מימד 
סלסילת האביב 
עפיפוני החירות  
תמונות חול צבעוניות
ברכת פרחי אביב 
פרח המשאלות  
כתר אביבי 
 111
111
1111111
 

 111

 

 

 

    מה סיפר רובין הוד לבר-כוכבא? וגם פסח, אביב ועצמאות

                 
חג פורים, שהוא אחד החגים האהובים ביותר בתיאטרון, כי הוא מאפשר לנו להתחלק עם כולם בשמחה, בצחוקים, ביצירתיות ובצבעוניות שלנו, תיכף מגיע, אבל אנחנו חושבים גם קדימה, לימים שאחרי פורים, ויש לנו כל מיני חידושים, המצאות והצעות לספר עליהן.


רובין הוד והנסיכה אמיליה
כל מי שראה כבר את אלאדין ופיטר פן שלנו, הדמויות האהובות שכאן, בתיאטרון, קיבלו חיים חדשים ויצירתיים, מוזמן להזמין גם את ההפקה החדשה שלנו, רובין הוד והנסיכה אמיליה, שהולכים להקסים את כל הסביבה, במיוחד לקראת ל"ג בעומר, כשרובין הוד ובר-כוכבא יספרו זה לזה סודות מעולם הקליעה בחץ וקשת - תחביבם המשותף. אז קבלו אותם במחיאות כפיים סוערות...  

קארי ובן יוצאים לדרך
צפו בבכורה חגיגית בסרטון הצגת הזהירות בדרכים הסיפור של קארי ובן. והעיקר, תהיו זהירים ותחצו את הכביש בביטחה!
לצפייה בסרטון מתוך ההצגה הקליקו כאן.

 


 
עדיין לא מאוחר להזמין אותנו לחגיגות פסח-אביב

 חגיגת הניקיון של בתיה
בתיה מגיעה כל ערב לעשות אמבטיה. ערב אחד בתיה לפתע לא מגיעה לאמבטיה. כל תושבי חדר האמבטיה: מר ברז, גברת מגבת, ששת מברשת השיניים, שמחה משחת השיניים וגם יפית המראה מודאגים מאוד – מה קרה לבתיה? למה היא לא הגיעה לעשות אמבטיה? האם יגלו לאן נעלמה בתיה ומדוע? הצגה עם שחקנים ועם בובות מקוריות, שמלמדת על חשיבות הניקיון.

המתנה של אליהו הנביא
מבוסס על סיפור חסידי. משה, גביר יהודי עשיר, חולם כל חייו לפגוש את אליהו הנביא. מדי סדר פסח הוא מקווה להגשים את חלומו, אך הדבר לא עולה בידו. רבי יצחק שולח אותו למשפחת כהן, שגרה בקצה האחר של היער. הגביר מסכים לעבור את היער העבות והמסוכן, מצליח לעשות זאת בעזרת חיות היער – האריה, השפן והצפרדע, ומגיע למשפחה הענייה, עוזר לה לחגוג סדר פסח כהילכתו, אך אליהו הנביא עדיין לא בא. האם יפגוש באליהו הנביא? האם יגלה מהי המתנה הגדולה שלו? 

שלגייה ותפוח האושר
שלגייה יוצאת לחגוג את חג האביב בחיק הטבע, וביער פוגשת את נחמד הגמד, שמספר לה על תפוח האושר שנעלם ממדינת הגמדים, ובלעדיו לא תוכל להתקיים חגיגת גמדי האביב. שלגייה יוצאת לחפש את התפוח האובד ובדרך פוגשת חברים שגם הם זקוקים למעט עזרה... כולם זקוקים לנגיסה בתפוח האושר. האם ימצאו אותו במהרה?

נשף האביב של תותי
תותי היא ילדה מתוקה שאוהבת מאוד תותים. חלומה הגדול הוא להגיע בזמן לארץ התותים, כדי להספיק לנשף האביב "תות המלכות", וכמובן לפגוש את מלך תות המפורסם, שהתותים של הכתר שלו אבדו... אך הדרך לשם אינה קלה. כדי להצליח במשימה עליה לעבור דרך סיפורים הקשורים לתותי, ביניהם "האריה שאהב תות" ו"שמוליקיפוד". האם תצליח להגיע בזמן לנשף האביב "תות המלכות?"

מלך ההגדה
סיפור על צעצועים שמחליטים לקרוא את ההגדה ולמצוא את המלך או המלכה שיעזרו להם להתגבר על פרעה הרשע. האם יזכה בכתר הצב החכם, השפן הרשע, הדובון התם או הליצן שאינו יודע לשאול אלא רק לצחוק?

ריח פו-רח
הצגה אביבית וריחנית. סיפור מוזיקלי וריחני על האף הכי גדול בעולם, שיוצא למשימה חשובה, לשפוט בתחרות הפרחים העולמית, אבל בדרך מצטנן ומתעטש. על הילדים לעזור לו לגלות מיהו הפרח בעל הריח הטוב ביותר, ומה חושבת על כך מלכת הגן היפהפייה?

הפעלה: נסיכת מצריים והצפרדע

הפעלה: האריה מלך החיות ומלכת היאור


 


חוגגים עצמאות


הפיה ישראלה חוגגת
חגיגה גדולה וישראלית מאוד עם פיה מקסימה, שירים יפים ומקוריים והרבה שמחה. הפיה ישראלה מגיעה בטעות מכוכב הפיות למקום חדש עבורה, שבה היא פוגשת דמויות אופייניות לאותה ארץ, אך משונות מאוד עבורה: פיתה פלאפל, מר פלאפון, גברת מטקה ואפילו גברת חוצפה ומר חברות באים לבקר. כל אחד מהם משאיר בידה מתנה מיוחדת, שבעזרתה תוכל לגלות מהי אותה מדינה מפתיעה שאליה הגיעה. לבני 3-8, ולכל המשפחה.

אווה עולה לישראל
ההצגה מבוססת על סיפורה האישי של אווה לימסוב, דוגמנית ושחקנית ("מחוברים" ב"הוט"), שעלתה לישראל לפני 13 שנה מאוזבקיסטאן. ההצגה מספרת את סיפור עלייתה של אווה ובניית הזהות שלה בארץ כנערה יהודייה, ציונית וישראלית, ומספרת על ההתמודדות שלה עם המציאות הישראלית. אירועים מפתיעים וחוויות מסעירות מלווים את חייה כנערה בירושלים בתקופה של שיא הפיגועים בעיר... כשהמרחק בין חיים למוות תלוי על חוט השערה. 

סדנאות יצירה

מובייל דגלי ישראל
תמונות חול
יונת השלום
מגן דוד מקושטחג שמח, מצחיק וצבעוני! מכולנו
בית "עתיד בהיר"

 

 

 

 


ח
חזור למעלה | מפת אתר | הוסף למועדפים | עיצוב אתריםעיצוב אתרים  קישורים
"עתיד בהיר" הצגות תיאטרון והפעלות לילדים . רח' בר-לב 110 תל-אביב טל. 7302131 - 03 נייד: 4697746 - 054 פקס: 7302281 - 03
לייבסיטי - בניית אתרים