למידע השאירו פרטים
דף הבית >> ניוזלטר איכות סביבה

 


לחיות יחד  בסביבה טובה  

 

שלום לכם,
אנחנו - תיאטרון הילדים עתיד בהיר - פעילים ברחבי הארץ במשך 14 שנה בתחומי הצגות ילדים וסדנאות יצירה מטעם גופי איכות סביבה, ביניהם תמיר - תאגיד מיחזור אריזות, המרכז לחינוך סביבתי חירייה, עמותת נגב בר-קיימא ומטעם רשויות מקומיות, ביניהן: תל-אביב, ראשון-לציון, בת-ים, רמת-גן הרצליה ועוד.
אנחנו מופיעים גם בשפה הערבית

לכבוד השנה החדשה התחדשנו במגוון פעילויות מעולם איכות הסביבה:
הצגות לשחקן ולשני שחקנים
הפעלות
סדנאות יצירה
פסטיבלים... ועוד.
כמו כן, באפשרותנו לכתוב במיוחד הצגה בהתאם לדרישות לקוח תוך התמקדות במסרים המבוקשים.


אנחנו שמחים להציג בפניכם את מה שיש לנו להציע השנה – תרומתנו הצנועה לטובת המטרה - לחיות יחד בעולם בריא וטוב יותר, בעל מערכות אקולוגיות וסביבות בריאות גם בדורות הבאים.

 

ההצגות שלנו:
 

הפח הכי מוצלח!
 הצגה שמאושרת על-ידי תמיר – תאגיד מיחזור אריזות.
פחי, הפח הכתום, מתכונן לפחיאדה, תחרות הפחים הגדולה, שבה מקבלים את מדליית "הפח הכי מוצלח". אך לשם כך עליו לדעת בדיוק אלו פריטי פסולת זורקים לאיזה פח... והרי יש פחים בשלל צבעים: הפח הירוק, הפח הסגול, הפח הכחול וכמובן – המיחזורית. מכיוון שהוא פח צעיר שלא סיים את לימודיו בבית הספר לפחים, פחי מתקשה במשימה. לעזרתו מגיעים חברים חדשים: תול החתול, גברי העכבר וגם שוף הינשוף בעל הספר החכם, שעוזרים לו במשימה. כמובן, בשיתוף הילדים. כולם יחד לומדים מהי הפרדה במקור, שעוזרת לסביבה להיות בריאה יותר.
ניתן להציג הצגה זאת תוך התמקדות באחד הפחים הצבעוניים: הכתום, הכחול, הסגול, הירוק.

 


פרדי הצפרדע והדייגים
הצגה מקורית ומוזיקלית בהשראת ספרו של זיגמונט פרנקל.
הופקה בשיתוף עם המרכז לחינוך סביבתי "תוצרת חירייה"
פרדי הצפרדע השמח ואוהב החיים יוצא לחפש לעצמו בית חדש, לאחר שעל הביצה שלו בנו קניון. בחיפושיו הוא מגלה מקומות חדשים שיכולים להיות לו לבית, לומד על דרכי הטיפול בפסולת: להשתמש פחות, לעשות שימוש חוזר ולמחזר, ופוגש חברים חדשים שאותם הוא מלמד לשמור על הסביבה.

 


חגיגה בסלט
מאושר על-ידי סל תרבות עיריית תל-אביב ושירותי בריאות כללית.
בצלאל, הבצל החביב, עוזב את הערוגה שלו ומחפש בית חדש, עם שכנים שיאהבו אותו. הוא מגלה קערת סלט שמוצאת חן בעיניו, אך נתקל בירקות-שכנים שלא רוצים אותו בגלל ריחו, בגלל טעמו או משום שהוא גורם להם לבכות... רק לאחר שהוא מציל את הסלט מהתולעת שהגיעה לבקר, שגם אותה לימדו שחשוב לאכול כל יום סלט טרי, הוא זוכה בכבוד ובהערכה בזכות תכונותיו הייחודיות. הצגה לכל המשפחה שמספרת על איכויותיו הבריאותיות של כל ירק, מעודדת לאכול סלט ומעניקה תובנות על קבלת השונה והאחר.

 

ויש גם דמויות שטח: פחים בשלל צבעים
 


הפעלה: גבע חובב הטבע 
גבע חובב הטבע הוא חובב טבע אמיתי: מכיוון שכל כך חשוב לו לשמור על הסביבה, הוא מחליט לעזור לטבע ולפרחים שמסביב להיות בריאים ושמחים יותר. הוא מצרף אליו את הילדים, ויחד הם לומדים איך אפשר לשמח את הסביבה: לשמור על הפרחים ועל הצומח ולהשתמש שימוש חוזר בחפצים שונים, שפעם היו משהו אחר, לטובת המשחקים שלהם. לעזרתו מגיע חברו הטוב, השפן החכם, שעוזר לו במשימה, ובדרך מלמד את הילדים עוד כמה דברים על הסביבה. ההפעלה כוללת משחקים שונים עם אלמנטים שקשורים לחומרים מהטבע, לפרחים ועוד.

 


סדנאות יצירה
 


מד גובה – פח כתום
השפן החייכן - מחומרים בשימוש חוזר
האריה הכי לא מפחיד בעולם
צפרדע קופצת מקרטן ממוחזר


בובות מחומרים בשימוש חוזר

 

תמונות מחול צבעוני
 


אנחנו בתיאטרון הילדים עתיד בהיר נשמח לשוחח איתכם.
אנחנו קשובים תמיד לכל בקשה ורעיון.
כאן בשבילכם,
צוות התיאטרון: מאיה, אלון, אורית

 054-4697746 משרד: 03-7302131

 

 

 

 
 

חזור למעלה | מפת אתר | הוסף למועדפים | עיצוב אתריםעיצוב אתרים  קישורים
"עתיד בהיר" הצגות תיאטרון והפעלות לילדים . רח' בר-לב 110 תל-אביב טל. 7302131 - 03 נייד: 4697746 - 054 פקס: 7302281 - 03
לייבסיטי - בניית אתרים