למידע השאירו פרטים
דף הבית >> פברואר 2014

 

   

 

1111
1
 111
11111

 111

 1111111111

 111111

 11111
 

 

 

 

       חוגגים עשור, פסח ופורים 

                 
והרי החדשות:

החודש, לפני עשר שנים בדיוק, יצאנו לדרך. איש לא ידע אז לאן נגיע, אם נתמיד ומה יילד יום... אבל בכל זאת שרדנו את העשור הראשון ואפילו התכנסנו לחגוג את המאורע, שלכבודו גם הסרטנו סרטון נחמד בשם "גן הורים".
והנה הוא לפניכם  

הצגה חדשה לפעוטות: טיולי עם שבלולי
בעקבות בקשות רבות החלטנו להיענות לאתגר ולהכין הצגה קטנטנה מותאמת לקטנטנים שבינינו. עם נסיכה מקסימה, שירים מתוקים ובובות מקסימות... אז קבלו את "טיולי עם שבלולי". לצפייה בסרטון מההצגה הקליקו כאן.  

גם הצגת הזהירות בדרכים שלנו, "הסיפור של קארי ובן", יצאה לדרך (בטוחה), קבלו תמונה ראשונה.

עדיין אפשר להזמין אותנו לחגוג את פורים, ובעיקר את ימי טרום החג. יש לנו הרבה דברים שמחים להציע:
סדנאות יצירה לפורים: שרביט מלכים, מסכת קטיפה צבעונית, מובייל פורימי שמח ומבדח, כתר מלכות, וכמובן מגוון של מסכות בשלל דמויות, שאנחנו יכולים להתחפש להן רק בפורים...

 

מתחפשים מסביב לעולם  

לרקוד כמו כוכב
התחפושת של מושית החיפושית
העכבר שהתחפש לפיל
כיפה אדומה שהתחפשה
כרית החלומות של מלכת אסתר
מאיו והמכשפה המחופשת

רעשן הקסם
לולה מצחיקולה
איפה שיר הפורים של הנסיכה?
הפתעה בחג פורים

צ'רלי הנווד המצחיק
מי תהיה מלכת אסתר?


הפעלות פורימיות שמחות

משחקים בארמון המלך אחשוורוש ואסתר המלכה
מסיבת הפורים של טלי וגלי
הליצן ורעשן הקסם  
בואו לחגוג את בוא האביב ואת חג הפסח עם תיאטרון "עתיד בהיר"!

 חגיגת הניקיון של בתיה
בתיה מגיעה כל ערב לעשות אמבטיה. ערב אחד בתיה לפתע לא מגיעה לאמבטיה. כל תושבי חדר האמבטיה: מר ברז, גברת מגבת, ששת מברשת השיניים, שמחה משחת השיניים וגם יפית המראה מודאגים מאוד – מה קרה לבתיה? למה היא לא הגיעה לעשות אמבטיה? האם יגלו לאן נעלמה בתיה ומדוע? הצגה עם שחקנים ועם בובות מקוריות, שמלמדת על חשיבות הניקיון.

המתנה של אליהו הנביא
מבוסס על סיפור חסידי. משה, גביר יהודי עשיר, חולם כל חייו לפגוש את אליהו הנביא. מדי סדר פסח הוא מקווה להגשים את חלומו, אך הדבר לא עולה בידו. רבי יצחק שולח אותו למשפחת כהן, שגרה בקצה האחר של היער. הגביר מסכים לעבור את היער העבות והמסוכן, מצליח לעשות זאת בעזרת חיות היער – האריה, השפן והצפרדע, ומגיע למשפחה הענייה, עוזר לה לחגוג סדר פסח כהילכתו, אך אליהו הנביא עדיין לא בא. האם יפגוש באליהו הנביא? האם יגלה מהי המתנה הגדולה שלו? 

שלגייה ותפוח האושר
שלגייה יוצאת לחגוג את חג האביב בחיק הטבע, וביער פוגשת את נחמד הגמד, שמספר לה על תפוח האושר שנעלם ממדינת הגמדים, ובלעדיו לא תוכל להתקיים חגיגת גמדי האביב. שלגייה יוצאת לחפש את התפוח האובד ובדרך פוגשת חברים שגם הם זקוקים למעט עזרה... כולם זקוקים לנגיסה בתפוח האושר. האם ימצאו אותו במהרה?.

נשף האביב של תותי
תותי היא ילדה מתוקה שאוהבת מאוד תותים. חלומה הגדול הוא להגיע בזמן לארץ התותים, כדי להספיק לנשף האביב "תות המלכות", וכמובן לפגוש את מלך תות המפורסם, שהתותים של הכתר שלו אבדו... אך הדרך לשם אינה קלה. כדי להצליח במשימה עליה לעבור דרך סיפורים הקשורים לתותי, ביניהם "האריה שאהב תות" ו"שמוליקיפוד". האם תצליח להגיע בזמן לנשף האביב "תות המלכות?"

מלך ההגדה
סיפור על צעצועים שמחליטים לקרוא את ההגדה ולמצוא את המלך או המלכה שיעזרו להם להתגבר על פרעה הרשע. האם יזכה בכתר הצב החכם, השפן הרשע, הדובון התם או הליצן שאינו יודע לשאול אלא רק לצחוק?

ריח פו-רח
הצגה אביבית וריחנית. סיפור מוזיקלי וריחני על האף הכי גדול בעולם, שיוצא למשימה חשובה, לשפוט בתחרות הפרחים העולמית, אבל בדרך מצטנן ומתעטש. על הילדים לעזור לו לגלות מיהו הפרח בעל הריח הטוב ביותר, ומה חושבת על כך מלכת הגן היפהפייה?

הפעלה: נסיכת מצריים והצפרדע
הצפרדע הענק והחביב רוצה שנסיכה מצרית תעזור לבני ישראל לצאת ממצריים. אך הנסיכה מסכימה לכך רק אם הילדים ינצחו אותה בתחרויות ובמשחקים. 

הפעלה: האריה מלך החיות ומלכת היאור
האריה החמוד והרעב מחפש מה לאכול. לפתע הוא רואה את מלכת היאור. כדי לשכנע אותו שלא יאכל אותה, מלכת היאור בעזרת הילדים, צריכה למלא את משאלות האריה. האם תצליח במשימה?


סדנאות יצירה פסח ואביב:


משה בתיבה – מחימר או מבצק סוכר 
הכוס של אליהו הנביא 

סיפור משה בתיבה בתלת-מימד 
סלסילת האביב 
עפיפוני החירות  
תמונות חול צבעוניות
ברכת פרחי אביב 
פרח המשאלות  
כתר אביבי  אז ניפגש רק בשמחות!!
משפחת "עתיד בהיר"


 

 

 

 

חזור למעלה | מפת אתר | הוסף למועדפים | עיצוב אתריםעיצוב אתרים  קישורים
"עתיד בהיר" הצגות תיאטרון והפעלות לילדים . רח' בר-לב 110 תל-אביב טל. 7302131 - 03 נייד: 4697746 - 054 פקס: 7302281 - 03
לייבסיטי - בניית אתרים