למידע השאירו פרטים
דף הבית >> תיאטרון ילדים >> פנטזיה וקסמים
000000
  קטלוג
  נבחרת החלומות - מותגים
  טו בשבט
  איכות הסביבה
  פסולת אלקטרונית לפח האלקטרוניקה
  יום המשפחה
  פורים
  סתיו
  בריאות
  זהירות בדרכים
  אגדות וסיפורים
  פסטיבלים
  מהמסורת היהודית
  דמויות שטח
  מוזיקה וריקודים
  מסביב לעולם
  הצגות על בעלי חיים
  הצגות לקטנטנים
  פנטזיה וקסמים
  בלשות ומדע
  הפעלות
  סדנאות יצירה
  משחקייה ובועות סבון
  ימי הולדת
  השכרת תלבושות רקעים ובובות
  מבין לקוחותינו
 

פנטזיה וקסמים
 

חד קרן והנסיכה קרן אור 

קרן אור היא נסיכה מקסימה, ויש לה שני חברים הכי טובים בעולם: חד קרן וספר האגדות הפלאי, שבין דפיו מסתתרים אגדות וסודות כמוסים... למשל, איך לרפא בעיות. כאשר מכשף הטירה, בעל הקרן האחת, מגלה שהקרן שלו חולה ורק הסוד שבספר האגדות יכול לגלות את התרופה, הוא גונב את ספר האגדות, אך אינו יכול לקרוא בו בלעדיה. הוא כולא את הנסיכה בטירה שלו, עד שתסכים לגלות לו את הסוד... או להביא לו קרן חדשה ובריאה... את הקרן של חד קרן... האם יצליח חד קרן לשמור על הקרן שלו וגם להציל את חברתו הנסיכה מטירתו של המכשף?  


אוטו גלידה

אוטו הגלידה של אדון גלידון, אמן הגלידה הבין-לאומי, הגיע לשכונה. הילדים מתרגשים מאוד. אדון גלידון מספר להם על ההמצאה החדשנית שלו: אריק הארטיק, שטעמו סודי ביותר, אך לפתע מגלה שאריק הארטיק הסודי נעלם... אדון גלידון עצוב מאוד. הוא יוצא למסע חיפושים נרחב, בעזרת הילדים, ובדרך מגלה למה נעלם אריק הארטיק ואיך קשורים לזה אלון הטילון ורקפת גלידת קצפת. 
אליסה בארץ הפלאות
סיפור קסום שבמרכזו הילדה אליסה, חובבת הסיפורים, שמגלה יום אחד כי היא עצמה הפכה לגיבורה בתוך אגדה מוזרה וקסומה. בדרכה למאורת הארנב היא פוגשת דמויות מפתיעות וקצת לא הגיוניות... האם תצליח לגרום למלכת הלבבות לשנות את דרכה בחיים? ואולי כל זה היה רק חלום? 
 


 


בארץ דין דין הדינזאור
גילי מקבלת מסבתה מתנה מיוחדת: בובה של דינוזאור. אך ברגע שהיא לוחצת על הזנב שלו, הוא לפתח מתעורר לחיים ומוביל אותה דרך מערה סודית לביקור בארץ דין-דין הדינוזאור. שם היא פוגשת חברים חדשים וזוכה לחוות חוויות מרגשות.


 


אגדת מימי הדרקונית הוורודה
מהומה רבה מתרחשת בארץ דרקוניה, כשיום אחד נולדת במקום דרקונית ורודה... הכישוף העתיק שהוטל על ארץ דרקוניה אומר כי כאשר תיוולד הדרקונית הוורודה, כל תושבי הארץ ייפלו לשינה עמוקה בת 238 שנים, וכך קורה. רק כאשר מימי, הדרקונית הוורודה, תמצא חבר אמת, הכישוף יתבטל וארץ דרקוניה תינצל. מי יהיה החבר של מימי הדרקונית הוורודה? 


 


הנסיך האמיץ והדרקון
הנסיך האמיץ וחבריו הטובים יוצאים למסע להציל את כוכב האור ואת הדרקון הוורוד טוב

הלב ממזימותיו של הנחש. האם יצליחו במשימה?

 

 


מאיו ביצת ההפתעה שלי
מאיו היא ביצת הפתעה חמודה עם כובעי קסם צבעוניים. בעזרת הקסם של הכובעים מאיו מביא שמחה גדולה לעולם. אך מה רבה ההפתעה לאחר ששולה מכשולה, חובבת כובעי הקסם, מצליחה לגנוב את כובעיו. האם יצליח מאיו, כמובן בעזרת הילדים, להחזיר את הקסם ואת השמחה? .
 


קסם של משאלה
עדי מתכונן בהתרגשות לקראת יום הולדתו. בלילה שלפני מופיע בחלומו קוסם טוב לב, שמבטיח לו להגשים שלוש משאלות, אבל רגע לפני הגשמת המשאלה השלילית נשמע רעש והקוסם נעלם. עדי והילדים יוצאים למסע חיפוש אחר הקוסם והמשאלה השלישית שלא הוגשמה. האם יצליחו במשימה? .


 


אלאדין ומנורת הקסמים
סיפורם של הנער אלאדין, מנורת הקסמים, ומכשפית, המכשפה שרוצה להשתלט על חלומותיהם של כל בני האדם, אך לשם כך צריכה להגיע למנורת החלומות, שנמצאת במערה סודית, שרק קולו של נער צעיר וטהור לבב יכול לגלות לה את השביל שמוביל לשם. האם יצליח אלאדין להציל את חלומות בני האדם מפני מזימותיה של מכשפית?
צפו בסרטון מתוך ההצגה בקישור: http://youtu.be/mBmp-_PXQME


 


כיפה אדומה והקוסם הסגול
המשך מפתיע לאגדת הילדים הקלאסית. מה קורה כאשר לכיפה אדומה נמאס להיות כל הזמן אדומה? היא יוצאת לחפש לעצמה כובע בצבע אחר, שאולי ישנה את חייה ואף יעזור לה למצוא את אמה האהובה, שהלכה לאיבוד ביער הסיפורים. כל דמות שהיא פוגשת בדרך מספרת לה סיפור שקשור בצבע מסוים: האם יתאים לכיפה אדומה כובע התכלת של הענן, הכובע הצהוב של השמש, הכובעון הירוק של הצפרדע או כובע הקסמים הסגול של הקוסם הפלאי? האם היא באמת תוותר על כיפתה האדומה?. 


ריח פו-רח
סיפורו של האף הכי גדול בעולם, שיוצא לשפוט בתחרות הריחות הבין-לאומית, אך בדרך, מרוב התרגשות, מתעטש ומאבד את חוש הריח שלו... איך יוכל לשפוט בתחרות ולהחליט לאיזה פרח יש הריח הטוב ביותר? ומה תגיד על כך מלכת הפרחים


 


 

חזור למעלה | מפת אתר | הוסף למועדפים | עיצוב אתריםעיצוב אתרים  קישורים
"עתיד בהיר" הצגות תיאטרון והפעלות לילדים . רח' בר-לב 110 תל-אביב טל. 7302131 - 03 נייד: 4697746 - 054 פקס: 7302281 - 03
לייבסיטי - בניית אתרים