למידע השאירו פרטים
דף הבית >> אוגוסט 2009
 
הנה אנחנו כאן, באמצע הקיץ ורגע לפני שמתחילה שנה חדשה שבאה עלינו לטובה, לדרוש בשלומכם ולספר לכם מה קורה כאן אצלנו בתיאטרון. ותחילה החדשות!
 
במאי 2008 העלינו רעיון יזמי קצת מוזר – ליצור הצגות תיאטרון לעולם העסקים שקראנו לו "עתיד בהיר" לעסקים, ואף עלינו לגמר בתחרות היזמים של עיתון "דה מרקר". לא זכינו בפרס הראשון, אך לאחר שנה הרעיון קם על הבמה – ובקניוני הארץ רצה ההצגה שלנו "מי ראה את הגבינה שלי?", יוזמה של חברת הקד"ם "פרומרקט", במסגרת הקמפיין "סנדוויץ' תנובה זה בריאות", של "תנובה". כמובן. היה מוצלח וגם טעים. אצלנו נשאר טעם של עוד...


במהלך הקיץ, בגינות תל-אביב, רצה ההצגה שכתבה מאיה בהיר, המנהלת האמנותית של התיאטרון, לכבוד חגיגות המאה לעיר הגדולה: "יובל וגולי בעיר המאה", וכולנו היינו גאים בה מאוד, שמכל המחזאים בעיר דווקא היא נבחרה לכתוב את ההצגה.

ואיך אפשר להתחיל שנה חדשה בלי הצגה חדשה? באמצע ספטמבר תעלה ההצגה החדשה שלנו, "העכבר שחלם להיות פיל", שמספרת על עכבר שעשה הכול כדי להיות פיל אך הכול השתנה כאשר פגש בפילונת פילפילונת...  

 תמונה מההצגה "מי הזיז את הגבינה שלי?"
 

תיכף ייגמר החום הגדול, הילדים יחזרו למערכת החינוך והחגים יפציעו...
כמו כל שנה, אנחנו נשמח לבוא ל
חגוג איתכם את החגים.
לקראת החגים אנחנו מציעים:

הצגות:

מעשה בתפוחהצגה מוזיקלית עם שירי חגים על תפוח אדום, חינני וסקרן, שנופל מהעץ בראש השנה ומתגלגל בין החגים השונים, כדי למצוא את אחיו התאום.

סוכת החלומותסיפור על ילד שמחפש את מגשים החלומות, כדי שיעזור לו להגשים חלום גדול, אך כדי לפגוש בו עליו להגיע לסוכה שנמצאת מעבר ליער שבו חיות שונות ומשונות...

דרקונית לשנה החדשהמימי, הדרקונית הוורודה, צריכה לשחרר את ממלכת דרקוניה מהכישוף שעומד לפוג בראש השנה כדי לחגוג יחד את ראש השנה, אך קודם עליה למצוא חבר... מי ירצה להיות חבר של דרקונית?

מלכת ראש השנהשמחה והמולה בחדר הצעצועים, לאחר שהם מחליטים להכתיר מלך או מלכה לקראת השנה החדשה. מיהו הצעצוע המתאים ביותר לתפקיד?

והצגות נוספות....תמונה מההצגה "דרקונית לשנה החדשה"
  הפעלות:
הסוכה של מלך החיות
לשני מפעילים
האריה, מלך החיות, החליט לבנות סוכה ביער, ולהזמין אליה את כל חיות היער. כל חיה שרוצה להגיע לסוכה צריכה לעמוד במשימה שהאריה יטיל עליה. הפעלה חווייתית לילדים, עם בובת ענק, מתנפח של ציפור היער, משחקים ופעילויות ופרסים.  
 
הסוכה של עמי ותמי לשני שחקנים
בזמן בניית הסוכה האחים עמי ותמי הולכים לאיבוד ופוגשים את המכשפה שכולאת אותם בבית המכשפה. על הילדים לעמוד במשימות שונות כדי לעזור לתמי, שברחה מהמכשפה, להציל את אחיה עמי, כדי שיספיקו לסיים בזמן את בניית הסוכה.

 
 

סדנאות יצירה:

לוכד החלומות הילדים יוצרים לוכד חלומות פרטי לקראת השנה החדשה, כדי שבמהלך השנה ילוו אותם רק חלומות טובים.

תפוח או אתרוג מבצק סוכרהילדים מפסלים ומלקקים את האצבעות...

יצירות בתלת-מימד של סוכה ושאר סמלים של חגי תשרי.

מחזיק מפתחות אישי הילדים יוצרים מחזיק מפתחות אישי, שיהיה המפתח לשנה טובה ומאושרת. 

מובייל תפוחיםכל ילד יוצר את המובייל הססגוני שייתלה בחדרו לסמל את השנה החדשה שבפתח.

צוות תיאטרון "עתיד בהיר" מאחל לכם שנה מתוקה, מאושרת ויצירתית!!

תמונה מסדנת לוכד החלומות
     
חזור למעלה | מפת אתר | הוסף למועדפים | עיצוב אתריםעיצוב אתרים  קישורים
"עתיד בהיר" הצגות תיאטרון והפעלות לילדים . רח' בר-לב 110 תל-אביב טל. 7302131 - 03 נייד: 4697746 - 054 פקס: 7302281 - 03
לייבסיטי - בניית אתרים