למידע השאירו פרטים
דף הבית >> אוגוסט 2011

 

 
 

חדשות קיציות לחימום האווירה

עתיד בהיר במתחם "התחנה"
וזה לגמרי בחינם. תיהנו

 


הקיץ בעיצומו והשמחה רבה.
את ההצגות החדשות והמדליקות של תיאטרון
"עתיד בהיר", לגמרי בחינם (!), תוכלו לראות במהלך אוגוסט במתחם "התחנה" המקסים בפאתי שכונת נווה צדק בתל-אביב, המקום הכי איני היום לבילוי תל-אביבי קסום של ערב מול הים, בשילוב תרבות ופיסת היסטוריה מרתקת.

 

אנחנו נהיה שם בימי רביעי של אוגוסט, הבאים עלינו לטובה, מהשעה 18:30: 


3.8"תותי מארץ התותים" – על הילדה תותי, שחייבת להגיע בזמן לנשף תות המלכות, כי רק היא יכולה להחזיר למלך תות טוב הלב את התותים של כתר התות שלו, שהלכו לאיבוד.

10.8
"ריקודים מסביב לעולם" – סיפורה של רונית הרקדנית, שרגע לפני השתתפותה בתחרות "ריקודים מסביב לעולם" נעלי הריקוד המוזהבות שלה נעלמות, והיא יוצאת לחפש אותן במדינות שונות, שבהן היא רוקדת את הריקוד המיוחד של אותה ארץ.  

17.8
"בתיה עושה אמבטיה" – מה יעשו מר ברז, אדון סבון, יפית המראה, ששת מברשת השיניים ושמחה משחת השיניים, כאשר ערב אחד הילדה בתיה לא מגיעה לחדר האמבטיה?

31.8
"סיפור של צעצוע" – ברי, הבובה היפהפייה, עוזרת לחבריה בחדר הצעצועים: דובון, ליצן, צב, שפן ובלון אדום לגלות מי יהיה מלך או  מלכת הצעצועים. 
  

 

 

 

 תיאטרון עתיד בהיר בפסטיבל ערד 

 

ההצגה שלנו, "הפתעה בארץ השירים", תשתתף באירועי החוצות של פסטיבל ערד השנה, ותועלה ברחבת המתנ"ס המקומי ב-24.8 בשעה 11:00. הכניסה חופשית, כולם מוזמנים.  

 

חגיגה בסלט באישור הרב

 

ילדי העיר החרדית מודיעין עילית למדו על חשיבות אכילת הירקות והגענו להציג בפניהם את ההצגה שלנו "חגיגה בסלט" בהזמנת הסניף המקומי של מכבי שירותי בריאות.
מכיוון שהייתה זו תקופה שלפני תשעה באב ולא היה ברור מה מותר ומה אסור לילדי מודיעין עילית לעשות כשהם רואים הצגת תיאטרון, השאלה הופנתה לרב המקומי. באמצע ההצגה הגיע האישור המיוחל מהרב: מותר לראות את ההצגה ואפיל, להאזין לשירי היקרות ואפילו להתרגש מסיפורו של הבצל, שפוגש בשאר הירקות של קערת הסלט הטעימה והבריאה.

 

 

הפעלה מוזיקלית חדשה: הגיטרה של גיטי

 

הפעלה מוזיקלית עם גיטרה ובובות התיאטרון של "עתיד בהיר", על-פי מבחר שירי ההצגות של התיאטרון. במהלך ההפעלה הילדים עוזרים לבובה גיטי למצוא את צלילי הגיטרה שלה, שהלכו לאיבוד. כדי למצוא את הצלילים עליהם לבצע משימות מוזיקליות שונות: לשיר שירים, למחוא מחיאות כפיים לפי הקצב, לשיר שיר ערש ואפילו להמציא שיר קטן בעצמם. ועוד...

 

 

 

הגיע הזמן לשריין לעצמכם: הצגות ופעילויות לחגי תשרי

פעילות עם מגנטים ומחזיקי מפתחות עם תמונה אישית וברכה מכל הלב לשנה החדשה: נותרו עוד מספר תאריכים פנויים

ההצגות שלנו:

 

מעשה בתפוח בדבש ובסוכה
התפוח האדום שנפל מהעץ בחצר מתגלגל ומגלה שאחיו התאום הלך לאיבוד. כדי למצוא אותו הוא מבקר בחגי תשרי, ולומד עד כמה התפוח אהוב בחגי ישראל, ובמיוחד בראש השנה ובסוכות, כאשר בסביבה מופיע גם הדבש המתוק.

 

חגיגת ראש השנה של ישראלה

חגיגה גדולה לכבוד השנה החדשה עם פיה מקסימה, שירים יפים ומקוריים והרבה שמחה. הפיה ישראלה מגיעה מכוכב הפיות למסיבת ראש השנה ומגלה הפתעות..
י

ביצת הפתעה לראש השנה

כולם רוצים שמאיו, ביצת ההפתעה, יבוא לבקר ויביא הרבה הפתעות לכבוד השנה החדשה. מאיו ממהר להגיע לילדים עם שק מלא כובעי קסם צבעוניים, אך לפתע מגלה ששולה מכשולה, מכשפת השנה הקודמת, כישפה את הכובעים כדי שלא יהיו יותר הפתעות בשנה החדשה... האם יצליח להפתיע גם הפעם?

 

משאלה לשנה החדשה
קוסם המשאלות נעלם רגע לפני הגשמת המשאלה החשובה ביותר לשנה החדשה. על הילדים לגלות מהי אותה משאלה מסתורית, ולאן נעלם הקוסם המפתיע? ההצגה כוללת גם קסמים, שאותם הילדים עושים עם הקוסם

מלכת השנה החדשה
סיפור על צעצועים שמחפשים לעצמם מלך או מלכה לקראת השנה החדשה. האם יזכה בכתר ראש השנה צביקה הצב, דוב-דובון, בני השפן, אלון הבלון או אולי ברי, הבובה היפהפייה?

ייייי

נשף השנה החדשה של תותי ומלך תות
בואו לחגוג עם תותי, נערת התותים, ועם מלך תות את הנשף החגיגי, אליו מגיעים גם גיבורים מספרי הילדים האהובים: האריה שאהב תות, שמוליקיפוד ועוד.


מגשים החלומות הטובים
איפה נמצא המלאך שמגשים חלומות לקראת השנה החדשה? עזרו לילדה גילי למצוא אותו כדי שתוכל להגשים משאלה חשובה מאוד...


החבר החדש של הדרקונית
מימי, הדרקונית הוורודה, חייבת להספיק למצוא חבר אמיתי לקראת השנה החדשה, כדי להציל את תושבי ארץ דרוקניה מהכישוף הנורא.... האם תצליח במשימה? ומה אומר על כך הנסיך יפה התואר?


הריקוד החגיגי של אריק הכריך
אריק, הכריך הבריא והשמח, מתכונן לנשף ראש השנה. הוא מקווה שהפעם חלומו יתגשם והוא ירקוד את הריקוד החגיגי של השנה החדשה עם גבינית הנסיכה. חבריו באים לעזרה אבל משהו בלתי צפוי לגמרי קורה...


הכרית החלומות לשנה החדשה

בארץ חלומיה מתכוננים לחגיגת השנה החדשה, וכולם מצפים לנסיכה החדשה שתגיע להתחתן עם הנסיך חלומי במהלך הנשף המלכותי. אך מכיוון שהנסיך חלומי איבד את כרית החלומות שלו באישון לילה, לא בטוח שזה עומד לקרות, אלא ש...


השיר החדש של הנסיכה

הצגה על נסיכה שמחה שאוהבת לצחוק ולשיר שירים. כשהיא מאבדת את שיר השנה החדשה, היא יוצאת למסע לחפש אחריו ובדרך פוגשת חברים חמודים שעוזרים לה.


הפתעה בראש השנה

בואו לעזור לבובה ברי ולחברתה הטובה שיר למצוא את זמר שירי ראש השנה הטוב ביותר בארץ השירים.

 

 

 

  הפעלות

 

הסוכה של האריה מלך החיות  

האריה, מלך החיות, החליט לבנות סוכה ביער, ולהזמין אליה את כל חיות היער. כל חיה שרוצה להגיע לסוכה צריכה לעמוד במשימה שהאריה יטיל עליה.
הפעלה חווייתית לילדים, עם בובת ענק, משחקים ופעילויות, הכוללת פרסים בסוף ההפעלה. הפעלה לשחקן אחד או לשני שחקנים.


הסוכה של עמי ותמי
הפעלה שמספרת על תמי, שהילדים עוזרים לה למצוא את אח שלה עמי, הכלוא בסוכת המכשפה, כדי שיגיע אליה לחגוג איתה בסוכה ביער. בדרך הילדים נתקלים במשימות שונות שעליהם לעשות ביער.  
 

 

 

סדנאות יצירה מומלצות


שרביט המתיקות והמשאלות.


צרור המשאלות – צרור חגיגי, צבעוני ויצירתי, שבו נוכל לשמור את כל המשאלות שלנו לשנה החדשה


תיק הציורים שלי – תיק מעוצב, שבו תוכלו לשמור את כל הציורים שתציירו השנה. 


עפיפוני משאלה לשנה החדשה – מציירים את המשאלה, עוצמים עיניים ומעיפים גבוה לשמיים... בתקווה שתתגשם במהרה.


מובייל תפוחים – תפוחים צבעוניים מצוירים תלויים ועושים שמח ברחבי החדר.


מובייל משאלות מיוחדות לשנה החדשה –  כדי שלא נשכח את מה שאנחנו רוצים שיתגשם לנו בשנה שבאה עלינו לטובה.


תפוחים מפוסלים מבצק סוכר או מחימר. יותר יפה או יותר טעים? את זאת תגלו בסדנה.


מובייל ארבעת המינים – קישוט נפלא לכל סוכה.

 

 

 

המשך קיץ נעים לכולנו, מצוות "עתיד בהיר"

  

חזור למעלה | מפת אתר | הוסף למועדפים | עיצוב אתריםעיצוב אתרים  קישורים
"עתיד בהיר" הצגות תיאטרון והפעלות לילדים . רח' בר-לב 110 תל-אביב טל. 7302131 - 03 נייד: 4697746 - 054 פקס: 7302281 - 03
לייבסיטי - בניית אתרים