למידע השאירו פרטים
דף הבית >> הצגות לשבוע הספר
לכבוד אירועי שבוע הספר –
הצגות מעולם הספרים, הסיפורים והאגדות
 
תיאטרון הילדים "עתיד בהיר" מגיש: הצגות מקסימות ומקוריות לילדים, שמספרות על ספרים; על כותבי ספרים; הצגות שמבוססות על ספרים ועל אגדות וסיפורים
 
הסיפור המיוחד של כיפה אדומה
המשך מקורי מוזיקלי לאגדת הילדים הקלאסית. מה קורה כאשר לכיפה אדומה נמאס להיות כל הזמן אדומה? היא יוצאת לחפש לעצמה כובע בצבע אחר, שאולי ישנה את חייה ואף יעזור לה למצוא את אמה האהובה, שהלכה לאיבוד ביער הסיפורים. כל דמות שהיא פוגשת בדרך מספרת לה סיפור שקשור בצבע מסוים: האם יתאים לכיפה אדומה כובע התכלת של הענן, הכובע הצהוב של השמש, הכובעון הירוק של הצפרדע או כובע הקסמים הסגול של הקוסם הפלאי? האם היא באמת תוותר על כיפתה האדומה?
 
העכבר שחלם להיות פיל
הצגה שמתחילה ומסתיימת בכתיבת הספר מיוחד: "העכבר שחלם להיות פיל העלילה מספרת על גברי העכבר, שכדי לכבוש את לבה של אהובתו פילונת פילפילונת רוצה להפוך לפיל. לאחר שהוא מאמין שהצליח במשימה, הוא מגיע אל אהובתו, אך ההפתעה גדולה, כי הפילונת המתוקה עצובה, משום שחלומה להכיר עכבר כלבבה אינו מתגשם... האם יצליח גברי העכבר, שבינתיים הפך לגבריאל הפיל, לכבוש את לבה הפילי של פילפילונת? מה יהיה כתוב בספר שהם יכתבו יחד
 
בצל יוצא מן הכלל
מבוסס על הספר-תקליטור "חגיגה בסלט העלילה מספרת על גברי העכבר, שכדי לכבוש את לבה של אהובתו פילונת פילפילונת רוצה להפוך לפיל. לאחר שהוא מאמין שהצליח במשימה, הוא מגיע אל אהובתו, אך ההפתעה גדולה, כי הפילונת המתוקה עצובה, משום שחלומה להכיר עכבר כלבבה אינו מתגשם... האם יצליח גברי העכבר, שבינתיים הפך לגבריאל הפיל, לכבוש את לבה הפילי של פילפילונת? מה יהיה כתוב בספר שהם יכתבו יחד.
 
אגדת מימי הדרקונית
מבוסס על אגדה אסיאתית עתיקה. מהומה רבה מתרחשת בארץ דרקוניה, כשיום אחד נולדת במקום דרקונית ורודה... הכישוף העתיק שהוטל על ארץ דרקוניה אומר כי כאשר תיוולד הדרקונית הוורודה, כל תושבי הארץ ייפלו לשינה עמוקה בת 238 שנים, וכך קורה. רק כאשר מימי, הדרקונית הוורודה, תמצא חבר אמת, הכישוף יתבטל וארץ דרקוניה תינצל. מי יהיה החבר של מימי הדרקונית הוורודה? הצגה מרתקת וסוחפת לכל המשפחה..
 
סיפור של צעצוע

סיפור תיאטרלי המבוסס על שיחות על מנהיגות עם ילדים. ההצגה מספרת על אירוע לילי שמתרחש בחדר הצעצועים, כשהבובה, הדובון, הצב, הבלון והשפן מתעוררים ומחליטים לחפש לעצמם מלך או מלכה, אך אינם יודעים בדיוק מהן התכונות הדרושות למנהיג חדר הצעצועים. האם יזכה בכתר צביקה הצב, אולי דוב-דובון, או בני השפן, אלון הבלון או ברי, הבובה היפהפייה?

חלום בקצה היער

מבוסס על סיפור חסידי. סיפור על גילי, שרוצה יותר מכול לפגוש במלאך המגשים חלומות, כדי לעזור לאמה החולה לשוב לאיתנה, ומוכנה לעשות הכול למען המטרה, אפילו לצאת למסע מסוכן ביער, כדי להגיע אל המלאך. הדרך אל הגשמת חלומה ארוכה ומפתיעה בגילויים חדשים על החיים ועל עצמה... האם תצליח לפגוש את המלאך מגשים החלומות ותעזור לאם להבריא?
חזור למעלה | מפת אתר | הוסף למועדפים | עיצוב אתריםעיצוב אתרים  קישורים
"עתיד בהיר" הצגות תיאטרון והפעלות לילדים . רח' בר-לב 110 תל-אביב טל. 7302131 - 03 נייד: 4697746 - 054 פקס: 7302281 - 03
לייבסיטי - בניית אתרים