למידע השאירו פרטים
דף הבית >> יולי 2012

  

 

 

 

קיץ חם בעתיד בהיר!

 

אז איפה לא היינו בקיץ: בקריית שמונה ובדימונה, בנהרייה ובערד, וכמובן שימחנו גם ילדים במרכז הארץ, כמו תמיד.
חגגנו פסטיבל שכולו חיות וחיוכים בקניון "סנטר 1" בירושלים, המיועד לקהל החרדי, והיה ממש שמח. נהיה שם גם באוגוסט, מתי בדיוק? תוכלו להתעדכן באתר.

 

 

 


 

 

 

 

חגיגת ראש השנה של ישראלה
חגיגה גדולה לכבוד השנה החדשה עם פיה מקסימה, שירים יפים ומקוריים והרבה שמחה. הפיה ישראלה מגיעה מכוכב הפיות למסיבת ראש השנה ומגלה הרבה הפתעות... 

ביצת הפתעה לראש השנה
כולם רוצים שמאיו, ביצת ההפתעה, יבוא לבקר ויביא הרבה הפתעות לכבוד השנה החדשה. מאיו ממהר להגיע לילדים עם שק מלא כובעי קסם צבעוניים, אך לפתע מגלה ששולה מכשולה, מכשפת השנה הקודמת, כישפה את הכובעים כדי שלא יהיו יותר הפתעות בשנה החדשה... האם יצליח להפתיע גם הפעם?

 

משאלה לשנה החדשה
קוסם המשאלות נעלם רגע לפני הגשמת המשאלה החשובה ביותר לשנה החדשה. על הילדים לגלות מהי אותה משאלה מסתורית, ולאן נעלם הקוסם המפתיע? ההצגה כוללת גם קסמים, שאותם הילדים עושים עם הקוסם.
 

מלכת השנה החדשה
סיפור על צעצועים שמחפשים לעצמם מלך או מלכה לקראת השנה החדשה. האם יזכה בכתר ראש השנה צביקה הצב, דוב-דובון, בני השפן, אלון הבלון או אולי ברי, הבובה היפהפייה?

 

 

נשף השנה החדשה של תותי ומלך תות
בואו לחגוג עם תותי, נערת התותים, ועם מלך תות את הנשף החגיגי, אליו מגיעים גם גיבורים מספרי הילדים האהובים: האריה שאהב תות, שמוליקיפוד ועוד
 

 

 מגשים החלומות הטובים
איפה נמצא המלאך שמגשים חלומות לקראת השנה החדשה? עזרו לילדה גילי למצוא אותו כדי שתוכל להגשים משאלה חשובה מאוד...

 החבר החדש של הדרקונית

מימי, הדרקונית הוורודה, חייבת להספיק למצוא חבר אמיתי לקראת השנה החדשה, כדי להציל את תושבי ארץ דרוקניה מהכישוף הנורא.... האם תצליח במשימה? ומה אומר על כך הנסיך יפה התואר?

הריקוד החגיגי של אריק

אריק, הכריך הבריא והשמח, מתכונן לנשף ראש השנה. הוא מקווה שהפעם חלומו יתגשם והוא ירקוד את הריקוד החגיגי של השנה החדשה עם גבינית הנסיכה. חבריו באים לעזרה אבל משהו בלתי צפוי לגמרי קורה...

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

 

 

ד"ש חם, סיפורי קיץ וחגי תשרי

 

 

 סדנאות והפעלות חדשות
לא רק הצגות חדשות נולדות ב"עתיד בהיר", אלא גם הפעלות וסדנאות יצירה.
קבלו את ההפעלה ברוח האולימפיאדה המתקרבת, מתחם משחקי ילדים בטעם של חו"ל: גולף, הוקי אוויר, הוקי דשא וגם פינג פינג. שנוכל להרגיש כאן קצת כמו שם... .
ומי לא רוצה לגור בבית של דורה? אבל לפני שעוברים לגור, כדאי להוסיף קצת צבע לקירות... סדנת יצירה מדליקה וקבוצתית, שגם מלמדת פרק בהילכות שיתוף פעולה, שבה צובעים יחדיו בית דורה ענק.
וגם – סדנת יצירה של הכנת כדורי ג'אגלינג מחומרים בשימוש חוזר... ממש לא תאמינו אלו חומרים נדרשים לשם כך.

 

צילי וגיל במסע בלתי רגיל
כמו כן, עלתה ההצגה החדשה שלנו, "צילי וגיל במסע בלתי רגיל", על שתי החברות הכי טובות בעולם, צילי וגילי, שיוצאות למסע חיפוש אחר האומץ ובדרך פוגשות דמויות ממש, אבל ממש, לא רגילות...  

חגי תשרי בפתח

זה הזמן לחשוב על חגי תשרי, שממש מציצים בפתח – יש רק שבועיים בין סוף אוגוסט לבין ראש השנה (!), ולהזמין אותנו לחגוג איתכם את תחילתה של השנה החדשה והמבטיחה שבפתח. 

 

הצגות ופעילויות לחגי תשרי


התפוח, כידוע, הוא הפרי החגיגי ביותר בתקופת חגי תשרי, ובראש השנה במיוחד (ובינינו, מי לא אוהב תפוחים? הרי זה כל כך טעים ועסיסי...). השנה הכנו לכם הצגות שבהן מככבים תפוחים אדמוניים ומקסימים. תתכבדו.

תפוח האושר של שלגייה
סיפורו של תפוח האושר, שנעלם ממדינת הגמדים, ומי אם לא שלגייה המקסימה יצאה למסע חיפושים אחרי התפוח המיוחד, שרק אם תצליח למצוא אותו יחזור האושר לשכון במדינת הגמדים החמודים.

 מעשה בתפוח
התפוח האדום שנפל מהעץ בחצר מתגלגל ומגלה שאחיו התאום הלך לאיבוד. כדי למצוא אותו הוא מבקר בחגי תשרי, ומגלה עד כמה התפוח אהוב בחגי ישראל, ובמיוחד בראש השנה ובסוכות, כאשר בסביבה מופיע גם הדבש המתוק.

 


 הכרית וחלומות השנה הטובה
בארץ חלומיה מתכוננים לחגיגת השנה החדשה, וכולם מצפים לנסיכה החדשה שתגיע להתחתן עם הנסיך חלומי בדיוק בנשף המלכותי. אך מכיוון שנסיך חלומי איבד את כרית החלומות שלו באישון לילה לא בטוח שזה עומד לקרות, אלא ש...

 

 

השיר החדש של הנסיכה
הצגה על נסיכה שמחה שאוהבת לצחוק ולשיר שירים. כשהיא מאבדת את השיר המיוחד לשנה החדשה, היא יוצאת למסע לחפש אחריו ובדרך פוגשת חברים חמודים שעוזרים לה.

הפתעה בראש השנה
בואו לעזור לבובה ברי ולחברתה הטובה שיר למצוא את הזמר ששר הכי יפה את שירי ראש השנה והחגים.

הסוכה של שובב הכלבלב
שובב הכלבלב השובב הוא מלך הגינה. הוא בונה סוכה בגינה שלו ומופתע לגלות אורחת לא קרואה שרוצה לבוא לסוכה: מושית החיפושית. שובב לא בדיוק יודע איך יסתדר בסוכה עם חיפושית. הוא אפילו מנסה ללמד אותה להיות שובבה, אך היא זה לא ממש מצליח. הם כמעט מצליחים להיות חברים, אך הכול משתנה כאשר לגינה מתקרבת פרית הפרה, שאוהבת לאכול חיפושיות קטנות לקינוח, וגם היא רוצה לחגוג בסוכה שלו...

אורחים וריקודים בסוכתה של רונית 
רונית הרקדנית מתכוננת למסיבת הריקודים בסוכה שלה, אך לפתע נעלי הריקוד המוזהבות שלה הולכות לאיבוד, ובלעדיהן לא תוכל להתקיים חגיגת הריקודים המתוכננת. התברר לה שהנעליים נמצאות כבר בארץ אחרת. רונית יוצאת למסע חיפושים בארצות אחרות, לומדת את הריקוד האופייני לכל ארץ וכמובן, מזמינה אורח מאוד מיוחד מכל מדינה כדי להיות אושפיזין בסוכה שלה. האם תמצא את הנעליים בזמן כדי לקיים את מסיבת הריקודים כמתוכנן? הצגה מלאת קצב ושמחה, שכוללת ריקודים במגוון סגנונות.

 הפעלות

הסוכה של האריה מלך החיות

האריה, מלך החיות, החליט לבנות סוכה ביער, ולהזמין אליה את כל חיות היער. כל חיה שרוצה להגיע לסוכה צריכה לעמוד במשימה שהאריה יטיל עליה.

הסוכה של עמי ותמי
הצגה עם הפעלות, שמספרת על תמי, שהילדים עוזרים לה למצוא את אח שלה עמי, הכלוא בסוכת המכשפה, כדי שיגיע אליה לחגוג איתה בסוכה ביער. בדרך הילדים נתקלים במשימות שונות שעליהם לעשות ביער.

סדנאות יצירה מומלצות

  • מגנטים עם ברכה לשנה החדשה
  • "מפתח הלב" - מחזיקי מפתחות יצירתיים.
  • קעריות לדבש או לתפוחים – מחימר ועוד קישוטים והפתעות.
  • שרביט המתיקות והמשאלות.
  • צרור המשאלות – צרור חגיגי, צבעוני ויצירתי, שבו נוכל לשמור את כל המשאלות שלנו לשנה החדשה. 
  • תיק הציורים שלי – תיק מעוצב לשמור בו את כל הציורים שתציירו השנה. 
  • מובייל תפוחים – תפוחים צבעוניים מצוירים תלויים ועושים שמח ברחבי החדר.
  • מובייל משאלות מיוחדות לשנה החדשה –  כדי שלא נשכח את מה שאנחנו רוצים שיתגשם לנו בשנה שבאה עלינו לטובה.
  • תפוחים מפוסלים מחימר או מבצק סוכר – יותר יפה או יותר טעים? רק אם תטעמו תדעו...

 

  

המשך קיץ נעים (וקריר) לכולנו, מצוות "עתיד בהיר"  

חפשו אותנו בפייסבוק

 

 

  
חזור למעלה | מפת אתר | הוסף למועדפים | עיצוב אתריםעיצוב אתרים  קישורים
"עתיד בהיר" הצגות תיאטרון והפעלות לילדים . רח' בר-לב 110 תל-אביב טל. 7302131 - 03 נייד: 4697746 - 054 פקס: 7302281 - 03
לייבסיטי - בניית אתרים