בריאות

מגנט הירקות והפירות הבריאים
מגנט הירקות והפירות הבריאים

חשיבות הירקות והפירות לתזונה בריאה גדולה מאוד: 

הם מכילים אחוז גבוה של נוגדי חמצון וריכוז גבוה מאוד של סיבים תזונתיים. הם מכילים ריכוז נמוך מאוד עד אפסי של שומן, כמות נמוכה מאוד של קלוריות וכמות גבוהה של ויטמינים ומינרלים שונים החיוניים לאדם. לכן מגנט שיישאר זמן ממושך על דלת המקרר יזכיר לנו תמיד לצרוך ירקות ופירות ולשמור את בריאותנו. 

כוח ששת נלחם בעששת
כוח ששת נלחם בעששת

שובב הכלבלב, שהגיע מכוכב השיניים הלבנות, מנסה להציל את שיניו של הילד דני, שלא רוצה ללכת לרופא השיניים, בעזרת כוח מיוחד של "גיבורי על": ששת המברשת ושמחה משחת השיניים. הילדים לומדים את ששת הכללים של כוח ששת לשמירה על שיניים בריאות וזוכים להתנסות בשלל פעילויות מלהיבות בנושא. ההצגה ומכילה ידע מקצועי בנושא השמירה על בריאות השיניים והמסרים בה אושרו על ידי רופאים . לצפייה בסרטון מתוך ההצגה הקליקו כאן. 


חגיגה בסלט
חגיגה בסלט

בצלאל הבצל החביב עוזב את הערוגה שלו ומחפש בית חדש, עם שכנים שיאהבו אותו. הוא מגלה קערת סלט שמוצאת חן בעיניו, אך נתקל בירקות-שכנים שלא רוצים אותו בגלל ריחו, בגלל טעמו או משום שהוא גורם להם לבכות... רק לאחר שהוא מציל את הסלט מהתולעת שהגיעה לבקר, שגם אותה לימדו שחשוב לאכול כל יום סלט טרי, הוא זוכה בכבוד ובהערכה בזכות תכונותיו הייחודיות. הצגה שמספרת על תכונותיו הבריאותיות של כל ירק, מעודדת לאכול סלט ומעניקה תובנות על קבלת השונה והאחר. 

לצפייה בסרטון מתוך ההצגה הקליקו כאן

פירמידת הבריאות
פירמידת הבריאות

הפירמידה משמשת ככלי הדרכה לבחירת מזון ופעילות גופנית באופן מגוון ובמידה מתאימה. 


נסיכה בשביל הבריאות
נסיכה בשביל הבריאות

הנסיכה המהממת בתיה שכחה איך שומרים על הבריאות ואפילו צחוקי, החבר הכי טוב של הנסיכה, שהוא הצחוק שכל כך חשוב לבריאות, התייאש והחליט לוותר על הארמון ולעבור לגור בארץ הבריאות. מה תעשה הנסיכה שפתאום כלל לא יכולה לצחוק? עצובה ומתגעגעת היא מחליטה לצעוד בשביל הבריאות, שמוביל לארץ הבריאות וכמובן אל הצחוק האבוד. בדרך היא פוגשת חברים חשובים שעוזרים לה להגיע למטרה.


לצפייה בסרטון המתוך ההצגה הקליקו כאן.

בתיה עושה אמבטיה
בתיה עושה אמבטיה

הצגה בנושא ניקיון והיגיינה אישית. הילדה בתיה מגיעה כל ערב בשעה שבע לעשות אמבטיה. ערב אחד בתיה לפתע לא מגיעה לאמבטיה. כל תושבי חדר האמבטיה: מר ברז, גברת מגבת, ששת מברשת השיניים, שמחה משחת השיניים וגם יפית המראה מודאגים מאוד – מה קרה לבתיה? למה היא לא הגיעה לעשות אמבטיה? האם יגלו לאן נעלמה בתיה ומדוע?