חגי תשרי

תפוח נתתי לנורית
תפוח נתתי לנורית

דני רוצה לכתוב שיר לנורית, הילדה הכי יפה בגן, אך מתבייש לספר לה על כך. במקום שיר, הוא נותן לה פרח, וגם תפוח... עד שיהיה לו האומץ לכתוב את השיר. האם תאהב נורית את הפרח? האם תקבל את השיר? האם תהיה חברה שלו?

לאן נעלמה מלכת הדבורים
לאן נעלמה מלכת הדבורים

דבורית המתוקה מתעופפת בין פרחי הגן כדי לאסוף צוף ופוגשת ביערית, ילדה סקרנית שרוצה להכיר דבורה אמיתית ולגלות בעזרתה את סודות עולם הדבורים. לאחר שדבורית מבינה שיערית לא תפגע בה ויערית לא מפחדת יותר מעקיצת דבורה, הן ממהרות אל הכוורת כדי להכיר את אמא של דבורית, מלכת הדבורים... אך ההפתעה גדולה. מלכת הדבורים נעלמה... מה קרה למלכה? מדוע היא נעלמה? ומה צריך לעשות כדי להחזיר אותה בשלום הביתה לכוורת? הצגה שמסבירה את חשיבות הדבורים לחיינו ומעוררת את הרצון לשמור עליהן בעולם שלנו.

ענן שחור, עננה לבנה
ענן שחור, עננה לבנה

סיפור אהבה מרגש ושמיימי, בין ענן שחור וכבד לבין עננה לבנה וקלילה, שמוצאים את הדרך זה אל לבו של זו, על אף ההבדלים והצבעים, ומביאים לעולם את טיפונת האפורה, שגם היא מוצאת לה חבר מכוכב אחר... שמח וחמים. 


הצגה על קבלת השונה והאחר, שמלמדת איך אפשר לחיות יחד, לעזור זה לזה ולנצל את השוני, דווקא בזכות ההבדלים. כי כל אחד הוא אחר, וכל אחד הוא עולם ומלואו...מעשה בתפוח
מעשה בתפוח

מעשה בתפוח אדום שנפל מהעץ בחצר. התפוח מגלה שאחיו התאום התגלגל לאחד החגים ונעלם. כדי למצוא אותו הוא מבקר בחגי תשרי, כי כידוע התפוח אהוב מאוד בחגים אלה, אך מגלה שהתפוח מקובל וחשוב גם בחגים האחרים. נחשו באיזה חג הוא מוצא את אחיו....

יצירה לחגי תשרי
יצירה לחגי תשרי


תפוח האושר של שלגייה
תפוח האושר של שלגייה

סיפורו של תפוח האושר, שנעלם ממדינת הגמדים, ומי אם לא שלגייה המקסימה יצאה למסע חיפושים אחרי התפוח המיוחד, שרק אם תצליח למצוא אותו יחזור האושר לשכון במדינת הגמדים החמודים.

יצירה לחגי תשרי
יצירה לחגי תשרי