top of page

חנוכה

אלאדין ומנורת השמן הפלאית
אלאדין ומנורת השמן הפלאית

סיפור עלילותיהם של אלאדין ומנורת השמן הפלאית, שעוזרת לו להגן את חלומותיהם של בני האדם מפני מכשפית, שחלומה הגדול הוא להעלים את חלומותיהם הטובים של בני האדם. רק קולו של נער צעיר וטהור לבב יכול לגלות לה את השביל שמוביל אל מנורת השמן הפלאית... האם יצליח אלאדין במשימה?

הנסיך האמיץ וכוכב האור
הנסיך האמיץ וכוכב האור

הנסיך האמיץ וחבריו הטובים יוצאים למסע להציל את כוכב האור ואת הדרקון הוורוד טוב הלב ממזימותיו של הנחש. האם יצליחו?

נס כד השמן
נס כד השמן

לקראת חנוכה גילי יוצאת למסע אמיץ לגלות את כד השמן הפלאי בקצה היער, כדי לזכות בנס משלה. בדרך היא פוגשת חיות שונות ומפתיעות, שלכל אחת מהן בקשה לנס פרטי.


חג החנוכה של ישראלה
חג החנוכה של ישראלה

הפיה ישראלה מגיעה מכוכב הפיות לארץ שבה חוגגים חג לא מוכר לה, חג החנוכה. כדי לגלות מהי אותה ארץ, באות לעזרתה שלל דמויות שחיות בה: הגברת פיתה פלאפל, מר פלאפון, גברת מטקה ואפילו מר חברות, שדואג שלכולם יהיה חג שמח. כל אחד מביא לה מתנה לחנוכה ובעזרת מתנות אלה היא מגלה את החידה.

כתר של חנוכה
כתר של חנוכה

התרגשות רבה אוחזת בצעצועים שבחדרה של הילדה שיר לקראת חג החנוכה. הצעצועים מחליטים לבחור מי יהיה המלך הגיבור של החג ויחבוש את הכתר. הם מחליטים להכתיר את מי שדומה בתכונותיו ליהודה המכבי, אך בדרך כתר החנוכה הולך לפתע לאיבוד... האם ימצאו הצעצועים את הכתר? ומי יזכה בו?

גברת קרש ומר סביבון
גברת קרש ומר סביבון

מר סביבון שלנו רעב מאוד, הוא רוצה להכין לעצמו לביבה, אך אינו יודע איך לעשות זאת. לעזרתו מיהרו כל תושבי המטבח, וביניהם גם גברת קרש המפורסמת ויפת התואר (כן, זאת שהתחבקה עם מר מערוך אבל כעת מחבבת גם את מר סביבון...). ובסוף? לא נגלה, רק נספר שאיש לא נשאר רעב...

לצפייה בסרטון מתוך ההצגה הקליקו כאן. 


סדנאות יצירה לחנוכה 1
סדנאות יצירה לחנוכה 1

חנוכיות, סביבונים וסופגניות מחימר, אהיל למנורה, ויטראז' לחלון ועוד. 

התפוח והנר מוצאים חבר
התפוח והנר מוצאים חבר

התפוח האדום שנפל מהעץ בחצר מתגלגל ומגלה שאחיו התאום הלך לאיבוד. הוא יוצא לחפש אותו בין החגים, חווה מפגשים מפתיעים עם סמלים של כל חג ופוגש בנר חנוכה קטן שהלך לאיבוד מתוך החנוכייה. התפוח שר איתו שיר מיוחד לחנוכה, ועוזר לנר למצוא בחזרה את מקומו בחג החנוכה.

הדרקונית שהביאה את האור
הדרקונית שהביאה את האור

מימי הדרקונית הוורודה עוזרת להאיר את הממלכה שכישוף נטל ממנה את האור רגע לפני חג החנוכה, הוא חג האור. בזכות יכולותיה המיוחדות היא מצליחה להחזיר את האור, לעזור לכולם לחגוג את חג החנוכה ולזכות בלבו של הנסיך.

הכינור וסביבון האור
הכינור וסביבון האור

רון הסביבון קצת עצוב, כי מנגינת החנוכה השמחה שלו נעלמה... לעזרתו מגיע חברו, כינורי הכינור, שמחזיר לו את שמחת החג בעזרת מנגינות כינור ידועות. הצגה מקסימה עם קטעים אהובים מעולם המוזיקה הקלאסית. סיגי הסופגנייה ורון הסביבון
סיגי הסופגנייה ורון הסביבון

רון, הסביבון השמח וטוב הלב, סקרן מאוד. הוא קיבל הזמנה רשמית לרקוד בנשף החנוכה השנתי, אך אינו יודע מיהי אותה דמות סודית, שהזמינה אותו לנשף... עליו לגלות מהר את החידה, כי אם לא יגלה אותה בזמן, לא יוכל לרקוד את ריקוד הסביבון שלו בנשף החנוכה המסורתי. חגיגת חנוכה שמחה, קצבית ומצחיקה עם שירי חנוכה ושירים מקוריים.

לצפייה בסרטון מתוך ההצגה הקליקו כאן

חג החנוכה של רזי ברווזי
חג החנוכה של רזי ברווזי

רזי ברווזי, הברווז שיודע הכי הרבה סודות בעולם, עצוב, כי החבר הטוב שלו, רון הסביבון, הלך לאיבוד, ממש רגע לפני חג החנוכה. מתברר ששושה מכשושה המכשפה לקחה אותו ומוכנה להחזיר אותו רק אם יגלו לה את הסוד הכי חשוב בעולם... אך מהו הסוד הזה? שירלי, רזי ברווזי והילדים, יוצאים למשימה חשובה: לגלות את הסוד החשוב הזה כדי להחזיר את רון הסביבון למסיבת החנוכה.

לרקוד כמו סביבון
לרקוד כמו סביבון

מופע ריקוד שמח וקצבי לחנוכה, הכולל הפעלות ריקודים בסגנונות שונים. לקראת חנוכה מתקיימת תחרות הריקודים הנודעת "לרקוד כמו סביבון", ורונית הרקדנית רוצה מאוד להשתתף בה. אך כדי לזכות בתחרות, עליה למצוא את הסביבון הפלאי, שכל מי שאוחז בו מתחיל לרקוד במהירות, כמו סביבון.

סדנאות יצירה  לחנוכה 2
סדנאות יצירה לחנוכה 2

סביבונים מדברים, סינרים עם מתכונים לסופגניות, סביבונים בתלת מימד וסביבוני עץ ססגוניים. 

הלביבה השובבה
הלביבה השובבה

לביבה, הלביבה השובבה, קפצה מתוך המחבת החמה במטבח של אמא, התגלגלה ולא הצליחה למצוא את הדרך הביתה למטבח. בדרכה חזרה הביתה פגשה חברים חדשים, שניסו לעזור לה, אך ללא הצלחה. מולה הופיע אפילו זאב, השודד הרעב, שכל כך רצה לביבה חמה ומתוקה ומכיוון שלא מצא אותה הלך היישר לביתה של אמא כדי לשדוד את כל האוכל במטבח שלה. האם יצליחו לביבה וחברתה החדשה, ציפורה, לחזור בזמן למטבח ולהציל את אמא מהשודד הרעב? ואיזו הפתעה מחכה להן שם?

bottom of page