יום המשפחה

בוקר טוב, פינוקיו

סיפור מרגש על קשר בין סבא לבין נכד. סבא ג'פטו הנגר חולם כי בלילה גילף בובת ילד מעץ שלה קרא "פינוקיו", בגלל הפינוקים שהוא מתכנן עבורו, כמובן, אך בבוקר גילה שהבובה-ילד נעלם... פינוקיו יצא לראות עולם. בדרך הוא פוגש דמויות שונות ומשונות ולומד איך לומר אמת גם כשממש מתחשק "לקשט" את האמת בכמה תוספות...יצירה ליום המשפחה

בית שהוא גם קופת חיסכון, 

שלט לדלת, 

מסגרת מקושטת לתמונה משפחתית 

קנגורו עם תינוק.  

להציל את עמי ותמי

הצגה בהשראת הסיפור הקלאסי על עמי ותמי, על שני האחים האוהבים. עמי מצליח לברוח מבית הממתקים של המכשפה, אבל תמי נשארת כלואה שם. עמי מבקש עזרה מבת היער ומהילדים, כדי להציל את אחותו האהובה. אבל המשימה אינה פשוטה. בת היער, צפרדי הצפרדע עמי והילדים יוצאים להרפתקה סוחפת, כדי להכניע את המכשפה ולהציל את תמי. ההצגה כוללת הפעלות רבות של הילדים, אשר צריכים לעמוד במשימות שונות מעולם היער.

כיפה אדומה מחפשת את אמא

המשך מקורי מוזיקלי לאגדת הילדים הקלאסית, המדגיש את יחסיה של כיפה אדומה עם אמה. כאשר כיפה אדומה ניצלת מציפורני הזאב הרעב, היא יוצאת לחופשי אך מגלה לפתע שאמה, שיצאה לחפש אותה, הלכה לאיבוד... כדי למצוא את אמה האהובה היא מנסה כובעים בצבעים שונים, שכל אחד מהם מעניק לה כוחות מיוחדים. האם תוותר על כיפתה האדומה? ומה אומרת על כך אמה האהובה? 

צרו קשר!

"עתיד בהיר" הצגות תיאטרון והפעלות לילדים

כתובתנו: דרך חיים בר-לב 110 תל-אביב

טלפון: 03-7302131 | 054-4697746

פקס: 03-7302281

  • עתיד בהיר הצגות תיאטרון

© 2020 כל הזכויות שמורות לחברת עתיד בהיר.

אין להעתיק או לשכפל תמונות מאתר זה ללא אישור מפורש בכתב של בעלי החברה.

שוקו - שיווק, קידום ובניית אתרים