מותגי עתיד בהיר

חתול תעלול יוצא לטיול
חתול תעלול יוצא לטיול

חתול תעלול מחליט להזמין את חברתו הטובה, מיכל, לצאת איתו לטיול מלא הפתעות, חברים חדשים וכמובן... תעלולים! 

מי רוצה להצטרף לטיול של חתול תעלול?

מסביב לעולם עם החתול במגפיים
מסביב לעולם עם החתול במגפיים

המשך מקורי לאגדה הקלאסית על החתול במגפיים. בן הטוחן שהפך לנסיך בזכות החתול במגפיים, ואשתו הנסיכה בת המלך טובת הלב, מחליטים לגמול לחתול על טוב לבו ועל עזרתו הרבה ויוצאים לחפש גם לחתול נסיכה כלבבו. כדי למצוא אותה הם מוכנים להגיע אפילו עד קצה העולם... 

טוטו הגמד מתוך האגדה נולד
טוטו הגמד מתוך האגדה נולד

הנסיך הקטן עצוב, כי הוא מרגיש לבד בלי נסיכה מקסימה לצדו. אבל נסיכות מקסימות הרי    לא אוהבות להיות עם נסיכים עצובים... אז מה עושים? טוטו הגמד, שהוא הגמד הכי נחמד,   מגיע כדי לעזור במשימה. בעזרת סודות מתוך ספר האגדות הקסום הוא מצליח להביא את השמחה, וגם את הנסיכה, אל חייו של הנסיך שלנו.

עולם הצבעים של כיפה אדומה
עולם הצבעים של כיפה אדומה

שלגייה מוזמנת לנשף מהאגדות אבל לא רוצה ללכת לבד. היא רוצה עוד גיבורה מהאגדות שתלך איתה לנשף. מי תהיה הגיבורה הזאת? כאשר כיפה אדומה מופיעה, כולם מגלים שהיא עצובה, כי קצת נמאס לה להיות כל הזמן כל כך אדומה... היא חושבת שבגלל זה הילדים לא רוצים להיות חברים שלה. שלגייה וכיפה אדומה מנסות כובעים בצבעים שונים, ומגלות שהכי טוב להיות מה שאתה באמת. 
הסוד של רזי ברווזי
הסוד של רזי ברווזי

 רזי ברווזי הוא הברווז הכי מיוחד בשכונת הברווזים הססגונית של ארץ ברווזיה, כי הוא פשוט חכם ויודע את כל הסודות של כולם. יום אחד מגיעה לשכונה הילדה גילי, הילדה הכי סקרנית בעולם, שאוהבת מאוד לרקוד, לשיר, לשחק ולצחוק, אבל יש סוד אחד נוסף שהיא ממש חייבת לדעת... יחד הם יוצאים למסע של גילוי סודי, עם הרבה הפתעות, משחקים ושמחה.