top of page

עולם האגדות

החתול במגפיים יוצא להרפתקה
החתול במגפיים יוצא להרפתקה

החתול במגפיים וחבריו הטובים: הציפור, הצפרדע, השפן והעכבר, יוצאים למשימה חשובה: להציל את לולה החתולה, חברתו הטובה, שהמכשפה כישפה אותה. האם יעזרו לו בכך מגפי הקסם שלו? 

בארץ דין דין הדינוזאור
בארץ דין דין הדינוזאור

גילי מקבלת מסבתה מתנה מיוחדת: בובה של דינוזאור.

אך ברגע שהיא לוחצת על הזנב שלו ולפתח מתעורר לחיים ומוביל אותה דרך מערה סודית לביקור בארץ דין-דין הדינוזאור, 

שם היא פוגשת חברים חדשים וזוכה לחוות חוויות מרגשות.תותי מארץ התותים
תותי מארץ התותים

הצגה המשלבת התייחסות לספרי הילדים הקלאסיים: "האריה שאהב תות" ו"שמוליקיפוד".

תותי היא ילדה מתוקה שאוהבת מאוד תותים. חלומה הגדול הוא להגיע בזמן לארץ התותים, כדי להספיק לנשף "תות המלכות", וכמובן לפגוש את מלך תות המפורסם, אבל יש בעיה: התותים של הכתר של מלך תות אבדו, ולכן לא יוכל לשמוח בנשף החגיגי. תותי הגיבורה מחליטה לעזור למלך תות. האם תצליח במשימתה? לצפייה בסרטון מתוך ההצגה הקליקו כאן


העכבר שחלם להיות פיל
העכבר שחלם להיות פיל

גברי העכבר רוצה להפוך לפיל, כדי לכבוש את לבה של אהובתו פילונת. הוא עושה הכול כדי להגשים את חלומו. לאחר שהוא מאמין שהצליח במשימה, גברי מגיע אל אהובתו, ורואה  שהפילונת המתוקה עצובה, משום שחלומה להכיר עכבר כלבבה אינו מתגשם... האם יצליח גברי העכבר, שבינתיים הפך לגבריאל הפיל, לכבוש את לבה הפילי של פילפילונת? לצפייה בסרטון הקליקו כאן

כיפה אדומה וכובע סגול
כיפה אדומה וכובע סגול

מה קורה כאשר לכיפה אדומה נמאס להיות כל הזמן אדומה? היא יוצאת לחפש לעצמה כובע בצבע אחר, שאולי ישנה את חייה ואף יעזור לה למצוא את אמה האהובה, שהלכה לאיבוד ביער הסיפורים. כל דמות שהיא פוגשת בדרך מספרת לה סיפור שקשור בצבע מסוים: האם יתאים לכיפה אדומה כובע התכלת של הענן, הכובע הצהוב של השמש, הכובעון הירוק של הצפרדע או כובע הקסמים הסגול של הקוסם הפלאי? האם היא באמת תוותר על כיפתה האדומה?  לצפייה בסרטון מתוך ההצגה הקליקו כאן

אלאדין ומנורת החלומות
אלאדין ומנורת החלומות

סיפורם של הנער אלאדין, מנורת החלומות הקסומה, ומכשפית, המכשפה שרוצה להשתלט על חלומותיהם של כל בני האדם, אך לשם כך צריכה להגיע למנורת החלומות, שנמצאת במערה סודית, שרק קולו של נער צעיר וטהור לבב יכול לגלות לה את השביל שמוביל לשם.

האם יצליח אלאדין להציל את חלומות בני האדם מפני מזימותיה של מכשפית?

לצפייה בסרטון מתוך ההצגה הקליקו כאן

ממלכת הצעצועים
ממלכת הצעצועים

סיפור שמתרחש בלילה, בחדרה של הילדה שיר, ומספר על הצעצועים שלה, שמחפשים לעצמם מלך. 

האם יזכה בכתר צביקה הצב, דוב-דובון, בני השפן, אלון הבלון, צחוקי הליצן, או אולי ברי, הבובה היפהפייה?לילי נסיכת האגדות
לילי נסיכת האגדות

לילי הנסיכה מקבלת הזמנה להגיע לנשף מהאגדות של הנסיך הקטן אך כדי להגיע לשם עליה לעבור דרך אגדות מוכרות ולעשות שם כמה שינויים לטובה... 

לילי הנסיכה מבקרת באגדות: סינדרלה, בגדי המלך החדשים, עמי ותמי, אליסה בארץ הפלאות והנסיך הקטן.

האם תצליח לילי הנסיכה במשימה? האם תשנה את מפת האגדות? האם תגיע בזמן לנשף?


פיטר פן בארץ הילדים
פיטר פן בארץ הילדים

פיטר פן, גיבור האהוב שהוא הילד הנצחי, מגיע אל עולם הילדים, שם הוא פוגש ילדים אמיצים, שעוזרים לו במאבקו בשודד הים הרשע, קפטן הוק. הוא פוגש בילדה החמודה וונדי ומגלה את היכולת המיוחדת שלה לעזור לו במשימה... האם תסכים וונדי לעזור לפיטר פן להכניע את השודד הרשע? האם יש דרך שבה תוכל לגרום לשודד להשתנות?

לצפייה בסרטון מתוך ההצגה הקליקו כאן
אגדת מימי הדרקונית
אגדת מימי הדרקונית

מבוסס על אגדה אסיאתית עתיקה. מהומה רבה מתרחשת בארץ דרקוניה, כשיום אחד נולדת במקום דרקונית ורודה... הכישוף העתיק שהוטל על ארץ דרקוניה אומר כי כאשר תיוולד הדרקונית הוורודה, כל תושבי הארץ ייפלו לשינה עמוקה בת 238 שנים, וכך קורה. רק כאשר מימי, הדרקונית הוורודה, תמצא חבר אמת, הכישוף יתבטל וארץ דרקוניה תינצל. מי יהיה החבר של מימי הדרקונית הוורודה?  הנסיכה והשף המעופף
הנסיכה והשף המעופף

הנסיכה בריזה קפריזה חייבת להכין את הארוחה הקסומה והמושלמת כדי לזכות בלבו של הנסיך הקסום והמושלם, שעושה תחרות בין הנסיכות לראות מי תהיה זו שתכין את הארוחה הקסומה והמושלמת שלו, אך היא אינה יודעת לבשל... היא מזמינה גיבור-על שיגיע למטבח המלכותי של הארמון לעזור לה במשימה, אבל גיבור-העל היחיד שפנוי באותה עת הוא השף המעופף... האם יצליח השף המעופף לעזור לנסיכה להכין את ארוחת החלומות ולמצוא חן בעיניי הנסיך הקסום? או שאולי מחכה לה הפתעה אחרת בתפריט?

אגדת בת הים
אגדת בת הים

בת הים הקטנה מגלה בתוך מימי הים כתר זהב ששיך לנסיך מסתורי. היא יוצאת למסע מופלא ומפתיע כדי להחזיר את הכתר לנסיך ובדרך מגלה עולמות חדשים ומרגשים. בוקר טוב, פינוקיו
בוקר טוב, פינוקיו

סבא ג'פטו הנגר חלם כי בלילה גילף בובת ילד מעץ שלה קרה "פינוקיו", בגלל הפינוקים שהוא מתכנן עבורו, כמובן, אך בבוקר גילה שהבובה-ילד נעלם... פינוקיו יצא לראות עולם... פינוקיו פוגש בדרך דמויות שונות ומשונות ולומד איך לומר אמת גם כשממש מתחשק "לקשט" את האמת בכמה תוספות...לצפייה בסרטון מההצגה הקליקו כאן

מגשים החלומות
מגשים החלומות

מבוסס על  סיפור חסידי. סיפור על גילי, שרוצה יותר מכול לפגוש במלאך המגשים חלומות, כדי לעזור לאמה להגשים חלום גדול, ומוכנה לעשות הכול למען המטרה, אפילו לצאת למסע מסוכן ביער, כדי להגיע אל המלאך. בדרך היא פוגשת חברים שכל אחד בדרכו, עוזר לה להתקדם להשגת שאיפתה. הדרך אל הגשמת חלומה ארוכה ומפתיעה בגילויים חדשים על החיים ועל עצמה.

חד קרן והנסיכה קרן אור
חד קרן והנסיכה קרן אור

קרן אור היא נסיכה מקסימה, ויש לה שני חברים הכי טובים בעולם: חד קרן וספר האגדות הפלאי, שבין דפיו מסתתרים אגדות וסודות כמוסים... למשל, איך לרפא בעיות. כאשר מכשף הטירה, בעל הקרן האחת, מגלה שהקרן שלו חולה ורק הסוד שבספר האגדות יכול לגלות את התרופה, הוא גונב את ספר האגדות, אך אינו יכול לקרוא בו בלעדיה. הוא כולא את הנסיכה בטירה שלו, עד שתסכים לגלות לו את הסוד... או להביא לו קרן חדשה ובריאה... את הקרן של חד קרן... האם יצליח חד קרן לשמור על הקרן שלו וגם להציל את חברתו הנסיכה מטירתו של המכשף? 

אוטו גלידה
אוטו גלידה

אוטו הגלידה של אדון גלידון, אמן הגלידה הבין-לאומי, הגיע לשכונה. הילדים מתרגשים מאוד. אדון גלידון מספר להם על ההמצאה החדשנית שלו: אריק הארטיק, שטעמו סודי ביותר, אך לפתע מגלה שאריק הארטיק הסודי נעלם... אדון גלידון עצוב מאוד. הוא יוצא למסע חיפושים נרחב, בעזרת הילדים, ובדרך מגלה למה נעלם אריק הארטיק ואיך קשורים לזה אלון הטילון ורקפת גלידת קצפת.


עמי ותמי יוצאים להרפתקה
עמי ותמי יוצאים להרפתקה

הצגה בהשראת הסיפור הקלאסי על עמי ותמי, על שני האחים האוהבים. עמי מצליח לברוח מבית הממתקים של המכשפה, אבל תמי נשארת כלואה שם. עמי מבקש עזרה מבת היער ומהילדים, כדי להציל את אחותו האהובה. אבל המשימה אינה פשוטה. בת היער, צפרדי הצפרדע עמי והילדים יוצאים להרפתקה סוחפת, כדי להכניע את המכשפה ולהציל את תמי. ההצגה כוללת הפעלות רבות של הילדים, אשר צריכים לעמוד במשימות שונות מעולם היער.שלגייה ותפוח האושר
שלגייה ותפוח האושר

תפוח האושר נפל מעץ האושר של מדינת הגמדים, והלך לאיבוד. כל הגמדים נעשו עצובים מאוד, כי בלי תפוח האושר אין שמחה במדינת הגמדים. שלגייה טובת הלב יוצאת לחפש את התפוח ובדרך פוגשת חברים שגם הם זקוקים למעט עזרה ואושר: נחמד הגמד העצוב, שובב הכלבלב שהצטנן ולא יכול להריח, מושית החיפושית שהכנף שלה נכוותה מהשמש... ורק נגיסה בתפוח האושר יכולה לעזור. האם תצליח למצוא את התפוח האבוד? 

לצפייה בסרטון מתוך ההצגה הקליקו כאן  

רובין הוד והנסיכה אמיליה
רובין הוד והנסיכה אמיליה

רובין הוד וחבריו חיות היער: האריה, הציפור והשועל רוצים לעזור לתושבי הממלכה לנצח את הנסיכה המרשעת אמיליה, ששולטת בהם ביד רמה, אך כאשר הם מתקרבים לארמון, הם מגלים את האמת המפתיעה. האם הנסיכה אמיליה היא באמת נסיכה מרשעת, או שמא רק כושפה על-ידי מכשפת היער הרעה וכל חלומה הוא להינצל מהכישוף ולחזור להיות טובה?  האם רובין הוד האמיץ וחבריו חיות היער יוכלו לעזור? 
יום הולדת לספי הספר
יום הולדת לספי הספר

כל הגיבורים האהובים מספרי האגדות, מגיעים לאירוע מיוחד: יום ההולדת של ספי הספר, הספר הכי אהוב. כול ספר מביא איתו משימה מיוחדת, שבעזרתה יום ההולדת של ספי הספר יהיה צבעוני ומלא שמחה. 


בובה של אגדה
בובה של אגדה

סיפורן של הבובות האחיות התאומות לילי וללה, שיוצאות מבית החרושת לבובות לעבר הנשף של "בובה של נסיך", אבל בדרך נחטפות על-ידי "בובה של גנב", שאוהב בובות יפות. האם יספיקו להגיע בזמן לנשף המלכותי? ואיך קשורים לאגדה נחמד הגמד וצחוקי הליצן?

לצפייה בסרט מתוך ההצגה הקליקו כאן 
אליסה בארץ הפלאות
אליסה בארץ הפלאות

סיפור קסום שבמרכזו הילדה אליסה, חובבת הסיפורים, שמגלה יום אחד כי היא עצמה הפכה לגיבורה בתוך אגדה מוזרה וקסומה. 

בדרכה למאורת הארנב היא פוגשת דמויות מפתיעות וקצת לא הגיוניות... 

האם תצליח לגרום למלכת הלבבות לשנות את דרכה בחיים? ואולי כל זה היה רק חלום?

לצפייה בסרטון מתוך ההצגה הקליקו כאן 

הנסיך האמיץ והדרקון
הנסיך האמיץ והדרקון

הנסיך האמיץ וחבריו הטובים יוצאים למסע להציל את כוכב האור ואת הדרקון הוורוד טוב

הלב ממזימותיו של הנחש. האם יצליחו במשימה?

לצפייה בסרטון מתוך ההצגה הקליקו כאן
מילי בארץ המילים
מילי בארץ המילים

סיפור על הילדה מילי, שנסחפת לארץ רחוקה ולא מוכרת. היא רוצה לחזור הביתה, אך מפת הדרך נעולה בתוך התיבה הסודית של bad השודד הרע. לעזרתה מגיעים חברים חדשים: הבובה hope, שמביאה איתה את התקווה, לאפי הליצן, Tool החתול, שפותר כל בעיה באמצעות כלי העבודה שלו,ו Love הכלבלב, עם הלב המחבק. הצגה מרגשת, שמשלבת בדרך חווייתית מילים בסיסיות באנגלית, שהילדים זוכרים.

נסיך מארץ החלומות
נסיך מארץ החלומות

חלומי, הנסיך טוב הלב של ארץ החלומות, מחליט להגשים את חלומו ולמצוא נסיכה כלבבו שאותה יאהב, אך לשם כך עליו לשמור מכל משמר על כרית החלומות שלו, אחרת הנסיכה תכושף ותהפוך לחיה ביער. לילה אחד הכרית נעלמת. הנסיך המבוהל יוצא לחפש אותה כדי להציל את נסיכתו המכושפת. בדרך הוא פוגש בחיות שמנסות לעזור לו: הדובון השמח, הפרה שמחפשת את החווה שלה, השפן שרוצה להיות נסיך והצפרדע החמוד. מי מהם הוא הנסיכה המכושפת? האם יצליח הנסיך חלומי למצוא בזמן את כרית החלומות שלו ולבטל את הכישוף?

bottom of page