top of page

ניוזלטר

חלומות בעידן קורונה

תשעה חודשים אנחנו בהפסקת קורונה, פסק זמן שאולצנו לקחת מהחיים הרגילים שלנו, שהם בימים כתיקונים מלאי תפוקה, אתגרים ובעיקר חסרי שגרה. כמו שאנחנו אוהבים.

אז מה עושים בתשעה חודשים שכאלה? האמת שעוברים הרבה תהליכים עם עצמנו, חווים תקוות ואכזבות, אבל בסופו של יום מנסים לחפש גם משהו טוב. אצלנו ה"משהו טוב" הזה היה לנסות ולהגשים... חלומות! כן, משהו שרצינו כל כך, אבל לא היה זמן בגלל מירוץ החיים הבלתי פוסק של תיאטרון עצמאי שצריך לפרנס את עצמו ואת אלה הסובבים אותו.


זה הזמן לספר על חלומות שהגשמנו: סידרנו את מרפסת הסדנאות וההפעלות; עשינו פינת ישיבה חמודה בגג (מוזמנים לבקר, גם כאלה שפוחדים מקורונה התארחו אצלנו על הגג, המשקיף על תל-אביב והסביבה, וחזרו הביתה בשלום...); סידרתי את ארכיון הכתבות שלי מאז היותי כתבת ב"ידיעות אחרונות" וב"אנשים" (כתבת מוזיקה, מחול, תרבות ועוד נושאים צבעוניים שכאלה); שדרגנו את האתר של התיאטרון שלנו וגם בנינו אתר נוסף שמיועד לשירותי הכתיבה שאני נותנת – www.ktivatova.com

כעת אני שוקדת על פרויקט גדול נוסף: ספר שירים ותווים של שיריי – יהיה ספר של שירי הילדים והשירים מתוך הצגות התיאטרון שלנו, וספר נוסף עם שירים למבוגרים. בקיצור, ייתכן שגם שתי קורונות לא יספיקו להשלים הכול, אבל אני מוכנה לוותר עליהן מיד, אפילו שלשום, אם זה יאפשר לנו לשוב ולשמח ילדים והורים בכל הארץ.


זוהי הזדמנות טובה להיזכר בהצגות שלנו, שבהן יש חלומות שגיבורים טובים רוצים להגשים.


אלאדין ומנורת החלומות הפלאית

מה עושים כאשר מכשפית רוצה לגנוב את חלומותיהם של בני האדם ולכשף אותם? קודם כול עליה להגיע למנורת החלומות הפלאית, שנמצאת אצל אלאדין, בעל החלום המקסים להיות זמר. מכאן העלילה החלומית מסתבכת בהחלט... עד הסוף הטוב.


מגשים החלומות

איך מגיעים למגשים החלומות? גילי יוצאת לחפש אותו, עוברת ביער עבות ומגלה מה זה אומר להגשים חלומות.


כרית החלומות של הנסיך

כרית החלומות של הנסיך מיוחדת מאוד. אם תיעלם מהארמון, תכושף נסיכתו ותהפוך לאחת מחיות היער... האם יצליח הנסיך להציל את כרית החלומות שלו ואת הנסיכה?


חד קרן והנסיכה קרן אור

הנסיכה קרן אור צריכה לגרום למכשף הטירה בעל הקרן האחת לשנות את החלום שלו... האם ספר האגדות הפלאי יעזור?

בארץ דין דין הדינוזאור

מסע חלומי של גילי ודין דין הדינוזאור להציל את חברתו דין דינה המכושפת.


אליסה בארץ הפלאות

אליסה נרדמת לרגע וחולמת על כל הדברים המופלאים שעליהם קראה בסדר האהוב עליה. עד שמגיע החבר שלה, בילי, ומעיר אותה מהחלום הקסום.


אגדת מימי הדרקונית הוורודה

כל תושבי ארץ דרקוניה נפלו לשינה עמוקה. רק כאשר מופיעה בממלכה מימי הדרקונית הוורודה ביכולתה להעיר את כולם מהחלום.


הנסיך האמיץ והדרקון

הנסיך האמיץ וחבריו יוצאים להציל את כוכב האור מהנחש הערמומי. כדי להצליח במשימה עליהם להרדים את הנחש ולשנות את חלומותיו.
העכבר שחלם להיות פיל

לגברי העכבר חלום גדול... להיות פיל. אבל פגישה בינו לבין פילונת פילפילונת משנה לגמרי את החלום.


נמר בא לבקר

כדי להגיע אל מסיבת יום ההולדת שלו בזמן על אבנר הנמר לפזר פתיתי חלום ליד השודד. רק כאשר יירדם וישקע בשינה עמוקה, יוכל להגיע אל המטרה.


בוקר טוב, פינוקיו

האם אבקת הקסמים, שפינוקיו מפזר כדי להרדים את השועל הערמומי, תגרום לו לשקוע בחלום מתוק ובינתיים פינוקיו יפתור את בעיותיו ויחזור לסבא ג'פטו?


מילי בארץ המילים

הילדה מילי נרדמה, שקעה בחלום, עד שרוח חזקה הביאה או ואת בובתה הופ לארץ המילים המפתיעה, שם הכול נראה אחרת...
מושית החיפושית ושובב הכלבלב

כדי להציל את מושית החמודה שובב הכלבלב צריך להרדים את פרית הפרה, שאוכלת חיפושיות לארוחת הבוקר, כך שתחלום חלומות חדשים ותשנה את דרכיה.


הנסיכה והשף המעופף

רק אבקת הנסיכות של בריזה קפריזה הנסיכה יכולה לגרום למריו השף המעופף להגשים את חלומו... אבל מה קורה כאשר החלומות משתנים?


ריקודים מסביב לעולם

רונית הרקדנית חולמת שנעלי הריקוד המוזהבות שלה נעלמו... היא יוצאת למסע עולמי מלא ריקודים וצבע... אך כשמתעוררת מהחלום הססגוני, מגלה שבעצם כל זה היה רק... חלום!


הכינור שרצה לצחוק

המכשפה גנבה את הצחוק של צחוקי הליצן. הוא עצוב מאוד, כינורי הכינור מנסה לעזור, אבל הכול נפתר רק כאשר המכשפה מגלה את חלומה האמיתי, שהוסתר במשך השנים.
ספריית ההצגות המצולמות שלנו


הספרייה ממשיכה לפעול ומתרחבת כל הזמן. כעת יש בה גם הצגות לחנוכה!

מוזמנים להזמין גם סרטי הצגות להקרין בפני ילדים בגן, בבית ספר או באמצעות קישור לכל מי שרוצה בכך.Comentarios


bottom of page