top of page

ניוזלטר

לחיי האהבה

חג האהבה נחוג היום בעולם, וזה ממש כיף להצטרף לחגיגה המרגשת הזאת.

כדי להיזכר כמה זה באמת יפה לאהוב בכל מצב, בחרנו מתוך ההצגות שלנו את אלה שבהן מוטיב האהבה מופיע במלוא הודו ומנצנץ משל היה כוכב קסום...


החתול במגפיים מחפש אהבה

אחרי שחתול במגפיים מצא אהובה לחברו הטוב, כעת הגיע הזמן למצוא אהבה גם לחתול במגפיים. האם תהיה זו חתולה מתוקה או אולי נסיכה?


הנסיכה והשף המעופף

הנסיכה בריזה קפריזה חייבת לזכות בתחרות "נסיכות מבשלות" כדי לזכות גם בלבו של הנסיך הנפלא. אך היא לא מצליחה להכין את תבשיל הפלאים של הנסיך... היא מקווה שגיבור-על יגיע לעזור לה במשימה, ואכן, גיבור כזה מגיע, השף המעופף... הצגה מצחיקה ודינאמית על אהבה (כמעט) בלתי אפשרית... ואולי דווקא כן??


אגדת בת הים

בת הים הסקרנית מוצאת כתר של נסיך במצולות הים ויוצאת אל היבשה כדי למצוא אותו ולהחזיר אותו אליו. אך הדרך לשם (ואל לבו) כלל אינה פשוטה...


אוטו גלידה

סיפור אהבה שמתרחש באוטו גלידה. אלון הטילון מאוהב בסתר ברקפת גלידת קצפת, אבל חושש שהיא מתלהבת דווקא מאריק הארטיק... לכן הוא משכנע את אריק הארטיק ללכת אל ארץ הממתקים... משולש אהבה קלאסי עם סוף טוב ומתוק, כמובן.
הנסיך המאוהב

חלומי, הנסיך של ארץ החלומות, מחפש נסיכה לממלכה שלו, אך מתברר שהיא כושפה והפכה לאחת מחיות היער. הנסיך המאוהב יוצא ליער העבות לגלות לאיזו חיה היא הפכה...

וההפתעה רבה.


רובין הוד והנסיכה אמיליה

רובין הוד נסיך היער יוצאת לעזור לתושבי הממלכה שנסיכה ממררת את חייהם. הוא מגלה שבעצם מדובר בנסיכה מכושפת, טובת לב, ואם יוסר הכישוף, הממלכה תחזור להיות שמחה ומלאת אהבה. הנסיכה אמיליה מאושרת לגלות שרובין הוד הצליח במשימה. יחד הם יוצאים לחגוג את האהבה.


פרח לנורית

דני אוהב את נורית, מביא לה פרח וגם תפוח... אבל מגלה שהיא לא רוצה אותם. הוא נעלב... אבל מתברר שהסיבה לגמרי אחרת. הצגה עם שירי הילדים הכי אהובים שלנו.


עלילות צ'רלי המאוהב

צ'רלי הנווד מחפש נערה כלבבו, כמו הנערות שהכיר במאה הקודמת, אך להפתעתו דווקא צרלינה, הנערה הנועזת, שובה את לבבו. האם ימצאו את הדרך לגשר על פני ההבדלים ביניהם? האם האהבה תנצח?תותי מארץ התותים

תותי ממהרת לנשף תות המלכות של מלך תות, כדי לרקוד את ריקוד המלכות. אך התותים של הכתר המלכותי שלו נעלמים... האם תצליח תותי למצוא את התותים האבודים ולרקוד את ריקוד המלכות עם מלך תות?


אגדת מימי הדרקונית

מימי הדרקונית הוורודה מחפשת חבר אמיתי, כי רק בעזרתו תוכל לבטל את הכישוף שהוטל על ממלכת דרקוניה. אך מי ירצה להיות חבר של דרקונית ורודה ומוזרה? דווקא הנסיך יפה התואר, שבזכות לשון האש של הדרקונית שב האור אל ממלכתו מתאהב בה. כי ככה זה באגדות...


הפינגווין שרצה לעוף

הנסיכה פנינה פינגווינה כובשת את לבו של פיני הפינגווין, שמוכן בשבילה אפילו ללמוד לעוף... האם יצליח להגיע אליה?


ענן שחור, עננה לבנה

סיפור אהבה קסום ושמיימי בין ענן שחור וקצת כבד לבין עננה לבנה קלילה, ובתם, טיפונת האפורה והמתוקה. האם באמת זו אהבה כנגד כל הסיכויים?

העכבר שחלם להיות פיל

גברי העכבר חלם להיות פיל כדי לכבוש את לבה של פילונת פילפילונת... אך האם הדרך אל מימוש האהבה אכן דורשת לא להיות אתה עצמך?


טוטו הגמד מתוך האגדה נולד

טוטו הגמד הנחמד מגיע אל ממלכתו של הנסיך הקטן והעצוב

כדי לעזור לו למצוא נסיכה מקסימה כלבבו.


הסוד של רזי ברווזי

רינה ברווזינה, אהובתו של רזי ברווזי, נעלמה לפתע... רזי ברווזי האמיץ יוצא לגלות את הסוד שיחזיר את רינה הברווזה האהובה.


בארץ דין דין הדינוזאור

דין דין הדינוזאור שקם לתחייה בחדר של גילי סוחף אותה להרפתקה בארץ הדינוזאורים, כדי להציל את חברתו האהובה דינה דינדינה מידי המכשפה שכישפה אותה.

מתנה של יצירה למי שאוהבים:

מסגרת לתמונה

שרשרת

לב מחימר

דנה ודן האוהבים
הפעילויות שמחכות לכם אצלנו בתיאטרון לכבוד חג פורים.


אסתר מלכת המגילה

צחוקי הליצן מחפש את משלוח המנות שלו ומגלה תיבה מסתורית ובה משהו ממש מוזר: מגילת אסתר! מי זו אסתר? ולמה כתבו עליה ספר? בלי משים הוא נוגע בספר הזה עם מקל הקסמים שמצא בתוך המזוודה והנה הקסם מתרחש: כל סיפור מגילת אסתר קם לתחייה וממש מתרחש אל מול עיניו – הנה המלך אחשוורוש, והנה המן הרשע, וכמובן... מלכת אסתר שהיא כל כך חכמה ובזכותה ניצל העם היהודי. אז ברור שמגיע לה ספר... הצגה שכוללת את סיפור מגילת אסתר בשפה קלילה, משעשעת, קצת מעוררת מחשבה וכמובן עם הרבה שירים ושמחת החג.
רן רעשן ואוזן המן

סיפור על רעשן חמוד שקיבל הזמנה לנשף המלכות בארמונו של אחשוורוש, אך אינו יודע מי הזמין אותו לנשף... עד שמתגלה האמת המתוקה.
נשף המסכות

כל המסכות מתרגשות לקראת נשף המסכות המסורתי, וכך גם מסכת הליצן האפריקני, שבדיוק הגיע מרחוק כדי לחגוג עם שאר המסכות. אך אף אחת מהמסכות האחרות לא רוצה לחגוג איתו בנשף, מכיוון שהוא נראה כל כך אחר, ומוזר, וקצת מפחיד... אבל הסוף של הסיפור הזה כמובן שמח ומרגש.
ויש גם מלא סדנאות יצירה שמחות ומשמחות!!סרטונים חדשים בערוץ היוטיוב שלנו:


גבע חובב הטבע

גבע מתכונן לחגיגה הגדולה בגינה האהובה שלו ומזמין את פרפרית היפה למסיבה, אך פרפרית מסרבת להגיע כי אבדו לה הצבעים... מה עושים? החברים הטובים בגינה מתארגנים לעזור לה... עד הסוף הטוב.

הנסיך האמיץ והדרקון

הנסיך האמיץ וחברו השועל מצילים את כוכב האור מאיומיו של חושחש הנחש הערמומי.קישקושית הבלשית ותעלומת החתול

קישקושית הבלשית וחברה הטוב יו יו יוצאים בעקבות תעלומת החתול שעקבותיו נעלמו...

האם יפתרו את התעלומה?


Comments


bottom of page