top of page

ניוזלטר

הסרטונים החדשים שלנו

החודשים עוברים, אין הצגות חיות בפני קהל, ואנחנו באמת כל כך מתגעגעים... אז בינתיים מצלמים הצגות, ובזכות הצילומים האלה – אם אפשר לזקוף משהו טוב לתקופה הזו – ערוץ התיאטרון גדל ומתפתח עם סרטונים חדשים, שצולמו לאחרונה.

אז להלן חלק מהסרטונים החדשים, עם טעימות מההצגות שלנו, שישמחו מאוד אם תצפו בהם:


רן הרעשן ואוזן המן

רן הרעשן מקבל הזמנה סודית לנשף פורים הגדול בארמונו של המלך אחשוורוש... אבל מי הזמין אותו לנשף? רן הסקרן וחבריו יוצאים לגלות את התעלומה.העץ המאומץ ילדים מאמצים עץ בשכונה שיש שכנים שרוצים לפגוע בו... ובדרך לומדים על החשיבות הגדולה של עצים במרחב העירוני.מושית החיפושית ושובב הכלבלב

מושית החיפושית המתוקה מגיעה בטעות לגינתו של שובב הכלבלב ומשם מפתחת ידידות מיוחדת, כנגד כל הסיכויים...בארץ דין דין הדינוזאור

סיפור על ילדה ודין דין הדינוזאור הצעצוע, שהופך לדינוזאור אמיתי (לגמרי בטעות), ויחד הם יוצאים למסע הצלה של החברה הכי טובה של דין דין הלא היא דינה דינדינה, הדינוזאורית הוורודה. כמובן, בדרך מחכות להם הרבה הרפתקאות והפתעות.חגיגה בסלט

סיפורו של בצלאל הבצל, שמנסה להתקבל לקערת סלט רעננה, אך הירקות לא רוצים אותו... עד שמגלים מי הגיבור האמיתי שמצליח להבריח את התולעת שהגיעה לבקר בסלט הטעים.

פיטר פן בארץ הילדים סיפורו של פיטר פן, הילד הנצחי, שמגייס לטובתו צבא של ילדים אמיצים, העוזרים לו לגלות את הסוד איך מנצחים את קפטן הוק.בתקווה שעוד מעט ייגמר הסגר והחיים יתחילו לחזור למסלולם, אנחנו כאן כדי לספר אלו פעילויות מחכות לכם אצלנו בתיאטרון לכבוד חג פורים.


אסתר מלכת המגילה

צחוקי הליצן מחפש את משלוח המנות שלו ומגלה תיבה מסתורית ובה משהו ממש מוזר: מגילת אסתר! מי זו אסתר? ולמה כתבו עליה ספר? בלי משים הוא נוגע בספר הזה עם מקל הקסמים שמצא בתוך המזוודה והנה הקסם מתרחש: כל סיפור מגילת אסתר קם לתחייה וממש מתרחש אל מול עיניו – הנה המלך אחשוורוש, והנה המן הרשע, וכמובן... מלכת אסתר שהיא כל כך חכמה ובזכותה ניצל העם היהודי. אז ברור שמגיע לה ספר... הצגה שכוללת את סיפור מגילת אסתר בשפה קלילה, משעשעת, קצת מעוררת מחשבה וכמובן עם הרבה שירים ושמחת החג.
רן רעשן ואוזן המן

סיפור על רעשן חמוד שקיבל הזמנה לנשף המלכות בארמונו של אחשוורוש, אך אינו יודע מי הזמין אותו לנשף... עד שמתגלה האמת המתוקה.
נשף המסכות

כל המסכות מתרגשות לקראת נשף המסכות המסורתי, וכך גם מסכת הליצן האפריקני, שבדיוק הגיע מרחוק כדי לחגוג עם שאר המסכות. אך אף אחת מהמסכות האחרות לא רוצה לחגוג איתו בנשף, מכיוון שהוא נראה כל כך אחר, ומוזר, וקצת מפחיד... אבל הסוף של הסיפור הזה כמובן שמח ומרגש.
התחפושת של מושית החיפושית

איך תחפושת אחת מקורית הצילה את מושית החיפושית ועזרה לה למצוא חברים חדשים.


מתחפשים מסביב לעולם

רונית הרקדנית מחפשת את נעלי הריקוד שלה בארצות שונות ובדרך מתחפשת לדמויות שונות ומשונות...


העכבר שהתחפש לפיל

האם גברי העכבר הוא בעצם פיל בתחפושת? או אולי להיפך? מבולבלים? תשאלו את פילונת פילפילונת מי הוא מי...


הליצן והכינור

צחוקי הליצן עצוב לפתע. כינורי הכינור מגלה לו את מנגינת הכינור שתשמח אותו, כדי שיוכל לשמח את הילדים בפורים.
לולה מצחיקולה

סיפור על ילדה מצחיקה וגיבורה, שמצליחה להצחיק את כולם.


צ'רלי הנווד המצחיק

הנווד המצחיק מסתובב בעולם ומפתיע את הסביבה.


כיפה אדומה שהתחפשה

מה קורה כאשר כיפה אדומה לא רוצה להיות יותר אדומה, ולחבוש כובעים בצבעים אחרים? למה היא בעצם התחפשה?


התפוח שהתחפש

התפוח האדום מתגלגל בין החגים ומגלה שבפורים כדאי לו להתחפש...
ויש גם מלא סדנאות יצירה שמחות ומשמחות!!Comments


bottom of page